1-header.jpg
Dit schema loopt van 5-12-2022 t/m 11-12-2022
Junioren A
MO18-02 zaal
21:00 - 22:00
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Eline Elsen
Tom van den Akker
Opmerkingen
balken opruimen!
MO18-03 zaal
20:00 - 21:00
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Tatum Renirie
Opmerkingen
MO18-05 zaal
20:00 - 21:00
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Brend Adriaansens
Opmerkingen
MO18-08 zaal
21:00 - 22:00
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Anouk Barendregt
Opmerkingen
MO18-09 zaal
21:00 - 22:00
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Tatum Renirie
Opmerkingen
balken opruimen!
Junioren B
MO16-08 zaal
20:00 - 21:00
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Anouk Barendregt
Opmerkingen
aansluitend op MO18-8 ivm trainer
Junioren C
MO14-02 zaal
19:00 - 20:00
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Derk Schep
Florian van Laar
Opmerkingen
Junioren D
MO12-01 zaal
16:00 - 17:00
Oostmeerhal 2
Trainer(s)
Opmerkingen
MO12-02 zaal
17:00 - 18:00
Oostmeerhal 2
Trainer(s)
Esmee van Rossum
Fatou Diop
Opmerkingen
MO12-12 zaal
17:00 - 18:00
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Fleur Peters
Opmerkingen
aangevraagd
Jongste jeugd E8
MO10-01 zaal
15:00 - 16:00
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Astrid Kruit
Casper van der Gaag
Opmerkingen
Let op: balken leggen!
MO10-02 zaal
15:00 - 16:00
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Jochem de Groot
Alyssia Fiegel
Opmerkingen
Let op: balken leggen!
MO10-03 zaal
16:00 - 17:00
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Leonie van Wettum
Opmerkingen
MO10-04 zaal
16:00 - 17:00
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Timme van der Heijden
Alyssia Fiegel
Opmerkingen
MO10-05 zaal
16:00 - 17:00
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Mike Stas
Opmerkingen
MO10-06 zaal
16:00 - 17:00
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Monique Barzilay
Casper van der Gaag
Opmerkingen
MO10-07 zaal
16:00 - 17:00
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Christine Arentshorst
Joyia Dekker
Sara van Hulssen
Opmerkingen
MO10-08 zaal
16:00 - 17:00
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Elianne Op De Weegh
Opmerkingen
MO10-09 zaal
16:00 - 17:00
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
H04 zaal
22:00 - 23:00
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Jeroen de Heer
Opmerkingen
Junioren A
JO18-04 zaal
21:00 - 22:00
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Willem van der Does
Opmerkingen
eenmalig ivm Goalieworks
Junioren B
JO16-01 zaal
18:00 - 19:00
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Thomas van Drie
Opmerkingen
JO16-04 zaal
20:00 - 21:00
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Max Eerhart
Nicolaas Reus
Opmerkingen
aangevraagd, niet verschuiven
Junioren C
JO14-03 zaal
19:00 - 20:00
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Daantje Duijverman
Sjoerd Balm
Opmerkingen
Junioren D
JO12-01 zaal
16:00 - 17:00
Oostmeer, Sporthal de
Trainer(s)
Opmerkingen
JO12-02 zaal
17:00 - 18:00
Oostmeer, Sporthal de
Trainer(s)
Opmerkingen
JO12-03 zaal
18:00 - 19:00
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Arthur de Graaf
Opmerkingen
JO12-06 zaal
17:00 - 18:00
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
aangevraagd
Jongste jeugd E8
JO10-01 zaal
15:00 - 16:00
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Martine Stijlen
Elianne Op De Weegh
Opmerkingen
JO10-02 zaal
15:00 - 16:00
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Timme van der Heijden
Opmerkingen
reserveren Mini's
JO10-03 zaal
16:00 - 17:00
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Joyce Eeftinck Schattenkerk
Linda de Paepe
Opmerkingen
Overig
Verhuur gymles
08:15 - 12:30
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Melanchton
Verhuur gymles
08:15 - 12:30
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Melanchton
Veldcoördinatie training
16:00 - 20:00
Rotterdome | HC Rotterdam
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
zaalcoördinator: Anouk Barendregt
Goalieworks
17:00 - 20:00
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Goalieworks
17:00 - 20:00
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Voorwaarden & disclaimer