1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs J6E2

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
10:15 Thuis J6E04 HC De IJssel J6E1

Heren-35E

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H35A Bleiswijk/Waddinxveen H35A 14:30
Cartouche H35F Leonidas H35B 16:45
Gouda H35A Rotterdam H35E 15:00
HCRB H35A Ommoord H35A 14:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Gouda H35A 15 38 12 2 1 101 29 0
2 Leonidas H35B 15 30 9 3 3 62 29 0
3 Ommoord H35A 16 29 9 2 5 49 36 0
4 Cartouche H35F 15 25 8 1 6 40 37 0
5 HCRB H35A 14 22 6 4 4 41 28 0
6 Bleiswijk H35A 15 21 6 3 6 47 38 0
7 Barendrecht H35A 16 20 6 2 8 45 57 0
8 Victoria H35B 16 18 5 3 8 31 34 0
9 Voorne H35A 15 15 5 0 10 47 98 0
10 Rotterdam H35E 15 0 0 0 15 14 91 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Goudse MHC H35A 15:00 uit
29 mei HCRB H35A 16:00 thuis - Vrienden van HC Rdam - veld 2
12 jun HV Victoria H35B 14:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Victoria H35B Leonidas H35B 1-3
Cartouche H35F Barendrecht H35A 2-5
Gouda H35A Voorne/Forcial HA 18-4
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Barendrecht H35A Gouda H35A 3-4
Voorne/Forcial HA HCRB H35A 1-16
Bleiswijk/Waddinxveen H35A Victoria H35B 3-3
Rotterdam H35E Ommoord H35A 0-5
WOENSDAG 22 SEPTEMBER 2021
HCRB H35A Bleiswijk/Waddinxveen H35A 2-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
HCRB H35A Barendrecht H35A 0-0
Ommoord H35A Leonidas H35B 2-2
Victoria H35B Voorne/Forcial HA 5-6
Gouda H35A Cartouche H35F 6-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Leonidas H35B Rotterdam H35E 6-0
Bleiswijk/Waddinxveen H35A Ommoord H35A 4-6
Cartouche H35F HCRB H35A 1-1
Barendrecht H35A Victoria H35B 2-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Rotterdam H35E Bleiswijk/Waddinxveen H35A 1-7
HCRB H35A Gouda H35A 2-6
Ommoord H35A Voorne/Forcial HA 2-1
Victoria H35B Cartouche H35F 0-1
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Victoria H35B Gouda H35A 4-2
Voorne/Forcial HA Rotterdam H35E 10-3
Barendrecht H35A Ommoord H35A 2-5
Bleiswijk/Waddinxveen H35A Leonidas H35B 5-3
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Ommoord H35A Cartouche H35F 4-1
Rotterdam H35E Barendrecht H35A 0-5
Victoria H35B HCRB H35A 1-1
Leonidas H35B Voorne/Forcial HA 3-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Cartouche H35F Rotterdam H35E 2-1
Gouda H35A Ommoord H35A 4-3
Barendrecht H35A Leonidas H35B 0-3
Voorne/Forcial HA Bleiswijk/Waddinxveen H35A 3-9
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Ommoord H35A HCRB H35A 1-5
Bleiswijk/Waddinxveen H35A Barendrecht H35A 4-5
Leonidas H35B Cartouche H35F 1-2
Rotterdam H35E Gouda H35A 0-17
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Cartouche H35F Bleiswijk/Waddinxveen H35A 6-1
Victoria H35B Ommoord H35A 0-5
HCRB H35A Rotterdam H35E 3-1
Gouda H35A Leonidas H35B 5-5
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Voorne/Forcial HA Cartouche H35F 5-4
Rotterdam H35E Victoria H35B 0-4
Leonidas H35B HCRB H35A 3-3
Bleiswijk/Waddinxveen H35A Gouda H35A 1-1
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Barendrecht H35A Voorne/Forcial HA 2-3
ZONDAG 13 MAART 2022
Barendrecht H35A Cartouche H35F 4-3
Leonidas H35B Victoria H35B 5-1
Bleiswijk/Waddinxveen H35A HCRB H35A 0-3
ZONDAG 20 MAART 2022
Victoria H35B Bleiswijk/Waddinxveen H35A 1-1
Ommoord H35A Rotterdam H35E 5-0
Gouda H35A Barendrecht H35A 15-3
ZONDAG 27 MAART 2022
Barendrecht H35A HCRB H35A 3-4
Leonidas H35B Ommoord H35A 2-3
Voorne/Forcial HA Victoria H35B 1-4
Cartouche H35F Gouda H35A 0-5
ZONDAG 3 APRIL 2022
HCRB H35A Cartouche H35F 1-3
Rotterdam H35E Leonidas H35B 0-4
Victoria H35B Barendrecht H35A 3-0
Ommoord H35A Bleiswijk/Waddinxveen H35A 0-2
WOENSDAG 6 APRIL 2022
Voorne/Forcial HA Gouda H35A 2-7
ZONDAG 10 APRIL 2022
Voorne/Forcial HA Ommoord H35A 3-4
Bleiswijk/Waddinxveen H35A Rotterdam H35E 5-1
Cartouche H35F Victoria H35B 2-0
Gouda H35A HCRB H35A 6-0
ZONDAG 24 APRIL 2022
Leonidas H35B Bleiswijk/Waddinxveen H35A 3-1
Rotterdam H35E Voorne/Forcial HA 3-6
Ommoord H35A Barendrecht H35A 2-2
Gouda H35A Victoria H35B 2-1
ZONDAG 8 MEI 2022
HCRB H35A Victoria H35B 0-2
Barendrecht H35A Rotterdam H35E 5-3
Voorne/Forcial HA Leonidas H35B 0-14
Cartouche H35F Ommoord H35A 5-2
ZONDAG 15 MEI 2022
Bleiswijk/Waddinxveen H35A Voorne/Forcial HA 4-0
Leonidas H35B Barendrecht H35A 5-4
Rotterdam H35E Cartouche H35F 1-7
Ommoord H35A Gouda H35A 0-3
Voorwaarden & disclaimer