1-header.jpg
Dit schema loopt van 29-11-2021 t/m 3-12-2021
Junioren D
MD03-Z
16:00 - 17:00
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Annemijn Mol
Jannemijn Deutman
Opmerkingen
MD07-Z
16:00 - 17:00
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E01
13:00 - 13:45
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Wouter Nieuwenhuizen
Opmerkingen
M8E02
14:30 - 15:15
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Claartje Berben
Hessel Oosthout
Opmerkingen
M8E03
15:15 - 16:00
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Yusuf Goedbloed
Opmerkingen
M8E04
15:15 - 16:00
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Antina Moné
Henk Jan Moné
Opmerkingen
M8E05
15:15 - 16:00
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Pieter Staverman
Opmerkingen
M8E06
14:30 - 15:15
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Tijmen Stuart
Opmerkingen
M8E07
14:30 - 15:15
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Isabelle de Schepper
Opmerkingen
M8E08
14:30 - 15:15
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Evelien Klokman
Opmerkingen
M8E09
14:30 - 15:15
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Nienke Pek
Opmerkingen
M8E10
14:30 - 15:15
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Maija Westera
Noortje Bosman
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E01
13:45 - 14:30
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Lisa van Duin
Opmerkingen
M6E02
13:00 - 13:45
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Astrid Kruit
Opmerkingen
M6E03
13:45 - 14:30
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Denise de Bakker
Opmerkingen
Dit zijn 3 teams waarbij niet alle meisjes kunnen trainen op woensdag dus de teams zijn niet volledig. Oudertrainer van M6E06 kan 1 december niet dus daarom Mirte ingedeeld bij M6E06.
M6E04
13:45 - 14:30
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Madelief Slob
Sara Sparenburg
Opmerkingen
M6E05
13:45 - 14:30
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Mike Stas
Opmerkingen
M6E06
13:45 - 14:30
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Opmerkingen
Dit zijn 3 teams waarbij niet alle meisjes kunnen trainen op woensdag dus de teams zijn niet volledig. Oudertrainer van M6E06 kan 1 december niet dus daarom Mirte ingedeeld bij M6E06.
M6E07
13:45 - 14:30
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Isabelle de Schepper
Opmerkingen
M6E08
13:00 - 13:45
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Christine Arentshorst
Opmerkingen
M6E09
13:00 - 13:45
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Kirsten van den Herik
Mijntje Baerveldt
Opmerkingen
M6E10
13:45 - 14:30
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Denise de Bakker
Opmerkingen
Dit zijn 3 teams waarbij niet alle meisjes kunnen trainen op woensdag dus de teams zijn niet volledig. Oudertrainer van M6E06 kan 1 december niet dus daarom Mirte ingedeeld bij M6E06.
M6E11
13:00 - 13:45
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Denise de Bakker
Opmerkingen
Overig
ZAALBLOK
08:00 - 19:00
TSC TSH2
Trainer(s)
Opmerkingen
ZAALBLOK
21:00 - 23:00
TSC TSH2
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
JD03-Z
15:15 - 17:00
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Mariet Bloys Van Treslong
Roel Bloys van Treslong
Ties Rodenburg
Opmerkingen
onderlinge wedstrijdjes?
JD04-Z
15:15 - 17:00
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Anton de Graaf
Danny Hijdra
Leon Wiegeraad
Nieke Vermulst
Veerle Rus
Opmerkingen
onderlinge wedstrijdjes?
Jongste jeugd E8
J8E01
15:15 - 16:00
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Michel van den Ouden
Opmerkingen
J8E02
15:15 - 16:00
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Evelien Klokman
Sara Kersten
Opmerkingen
J8E03
14:30 - 15:15
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Bart Jan Le Noble
Opmerkingen
J8E04
14:30 - 15:15
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Tako Pielage
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E01
13:00 - 13:45
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Sjoerd Angenent
Opmerkingen
J6E02
13:00 - 13:45
Rotterdome | veld 4
Trainer(s)
Jacques Wildemast
Martijn Dijkshoorn
Opmerkingen
J6E03
13:00 - 13:45
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Martijn Uunk
Opmerkingen
J6E04
13:45 - 14:30
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Thijs Daamen
Opmerkingen
J6E05
15:15 - 16:00
Rotterdome | veld 3
Trainer(s)
Maximilien Klijnsmit
Stijn Belloni
Opmerkingen
Overig
Rotterdome
17:00 - 19:00
Rotterdome | veld 1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Rotterdome
18:00 - 20:00
Rotterdome | veld 2
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Voorwaarden & disclaimer