1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E2
13:45 Thuis MA03 hdm MA4

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
10:15 Thuis J6E04 HC De IJssel J6E1
Dit schema loopt van 5-3-2022 t/m 30-6-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 15:15 Verhuur gymles Trainingsgroep 5 Wolfert Dalton
09:00 - 15:15 Verhuur gymles Trainingsgroep 3 Wolfert Dalton
14:30 - 23:30 Rotterdome Trainingsgroep 6 - AB veld CD bespeelbaar
19:00 - 22:00 Onderhoud veld Trainingsgroep 7 - CD achterste helft niet bespeelbaar ivm kapotte lichtmasten
20:30 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep 2
20:30 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep 4
20:30 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep 5
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 16:00 Verhuur gymles Trainingsgroep 5 Wolfert Dalton
08:00 - 16:00 Verhuur gymles Trainingsgroep 3 Wolfert Dalton
16:00 - 17:00 Hockeyplezier Trainingsgroep 5 - CD
20:30 - 22:30 Onderhoud veld Trainingsgroep 7 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 23:45 Rotterdome Trainingsgroep 6 - AB AB: niet bespeelbaar
14:30 - 15:30 J1F- Blokken Charlotte Tol
Ju Li Auw Yang
5 - AB
14:30 - 15:30 M1F- De Heeren Charlize Hioe
Jules Cachet
5 - AB
14:30 - 15:30 M1F- Moermannen Frederike Dane
Lara Rutten
5 - CD
14:30 - 15:30 M1F- Nikerken Iris Nieuwenhuizen
Julie Michielse
5 - CD
14:30 - 15:30 M1F- Noordenbossen Marijn van Boeckel
Ramses van Santbrink
5 - CD
14:30 - 15:30 M1F- Rietvelden Fenne Heesen
Noa van Boxtel
5 - AB
16:00 - 17:00 J1F- Bakkers Julie Kuiper
Juul Stevense
5 - AB
16:00 - 17:00 J1F- Hertzbergers Gijs Zevenbergen 5 - AB
16:00 - 17:00 J1F- Van Dammen Feline Kok
Pien Bosscher
5 - CD
16:00 - 17:00 M1F- Algera's Joël Captain
Philip Sijthoff
Jens Idzinga
5 - CD
16:00 - 17:00 M1F- Hoedemakers Eva van Velsen
Féline Mens
Sophie Oostra
5 - CD
16:00 - 17:00 M1F- Huijgens Mees Groot Koerkamp
Teun Berg
5 - AB
16:00 - 17:00 M8E05 Olivier de Steur
Tom Frencken
4
16:00 - 17:00 M8E06 Danilo van der Kroon 4
16:00 - 17:00 M8E07 Isabelle de Schepper 4
16:00 - 17:00 M8E08 Judith van Aartsen
Lotta de Regt
7
16:00 - 17:00 M8E09 Nina van der Werff
Maija Westera
7
16:00 - 17:00 M8E10 Florine de Ridder
Lola Custers
7
17:00 - 18:00 J8E01 Matthijs Bressers
Sep van den Akker
4
17:00 - 18:00 J8E02 Arno Pieterse
Evelien Klokman
Fenna van der Vliet
4
17:00 - 18:00 J8E03 Abe Kuyvenhoven
Floris Verberk
5
17:00 - 18:00 J8E04 Casper Blom
Pieter Altona
5
17:00 - 18:00 M8E01 Danilo van der Kroon
Tijmen Stuart
4
17:00 - 18:00 M8E02 Fatou Diop
Marijn Kort
4
17:00 - 18:00 M8E03 Daniel Reedijk
Thobias Esch
5
17:00 - 18:00 M8E04 Amelie Mastenbroek
Bente Hazebroek
5
18:00 - 23:00 Onderhoud veld Trainingsgroep 7 - CD
19:00 - 20:00 Bondsscheidsrechters Trainingsgroep 6 - A
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 14:30 Verhuur gymles Trainingsgroep 3 Wolfert Dalton
08:00 - 14:30 Verhuur gymles Trainingsgroep 5 Wolfert Dalton
11:00 - 13:00 Goalieworks Trainingsgroep 1
11:00 - 13:00 Goalieworks Trainingsgroep 1
16:30 - 20:00 Goalieworks Trainingsgroep 3
19:30 - 22:30 Onderhoud veld Trainingsgroep 7 - CD 7CD niet bespeelbaar ivm kapotte lichtmasten
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 15:15 Verhuur gymles Trainingsgroep 3 Wolfert Dalton
08:00 - 15:15 Verhuur gymles Trainingsgroep 5 Wolfert Dalton
16:30 - 17:30 J8E01 Matthijs Bressers
Michel van den Ouden
Sep van den Akker
3 - AB
16:30 - 17:30 J8E02 Anna van Vliet
Elske van Vliet
Michel van den Ouden
3 - AB
16:30 - 17:45 Keeperstraining mini's Julie de Hoog
Juscha Engelberts
Maud Ludikhuize
Noortje Bosman
Olivia Post
Puck Schenk
Renske van der Tang
Uli Bruinsma
7 - A
16:30 - 17:30 M8E03 Caroline Burger
Freek van Brummen
3 - C
16:30 - 17:30 M8E05 Pieter Staverman
Stefan van der Wal
3 - D
16:30 - 17:30 M8E06 Jascha Kort
Noah Egal
6 - D Gedeelte van velddeel C kan ook worden gebruikt (delen samen met een 1E team).
16:30 - 17:30 M8E10 Maija Westera
Sophie van den Berg
6 - D Gedeelte van velddeel C kan ook worden gebruikt (delen samen met een 1E team).
16:45 - 17:45 J2F01 Sjoerd Hofma 5 - A
16:45 - 17:45 J2F02 Maximilien Klijnsmit
Stijn Belloni
5 - A
16:45 - 17:45 J2F03 Bram Leer
Jelmer Hijink
5 - B
16:45 - 17:45 M2F01 Marlot Bal
Ruben Cieremans
5 - B
16:45 - 17:45 M2F02 Jette Mol
Zoë Kuperus
5 - C
16:45 - 17:45 M2F03 Anne van Loon
Féline Veerman
4 - D
16:45 - 17:45 M2F04 Lise van de Weijer
Roos van Boeckel
4 - D
16:45 - 17:45 M2F05 Cato Rijnberg
Emilija van der Kroon
4 - A
16:45 - 17:45 M2F06 4 - A
16:45 - 17:45 M2F07 Roos Pruijsten
Sara Gijtenbeek
4 - B
16:45 - 17:45 M2F08 Chrahrazad Zougagh
Gwen Boulogne
4 - B
16:45 - 17:45 M2F09 Annabelle van der Linde
Fiene Meijers
4 - C
16:45 - 17:45 M2F10 Charlotte Oostra
Puck de Haan
4 - C
16:45 - 17:45 M6E01 Michiel Verbeek
Niki Boer
Sophie Pauw
7 - D
16:45 - 17:45 M6E02 Astrid Kruit
Jochem de Groot
7 - D
16:45 - 17:45 M6E03 Annelot Grizell
Noor Wiebing
7 - C
16:45 - 17:45 M6E04 Hanna Sparenburg
Lola Breederveld
7 - C
16:45 - 17:45 M6E05 Juliet van der Veer
Micka Jongebreur
6 - C Veld gedeeltelijk delen met de 2E teams die op velddeel D zijn ingedeeld.
16:45 - 17:45 M6E06 Dagmar Goranov
Sophie Heintz
7 - B
16:45 - 17:45 M6E07 Nadia van Buiten
Sanne van Gerven
7 - B
16:45 - 17:45 M6E09 Feline Han
Nikki Voorwinde
5 - D
16:45 - 17:45 M6E10 Isabel Schmitz
Linde van Beek
5 - D
16:45 - 17:45 M6E11 David de Vos
Sara Kersten
5 - C
18:00 - 22:00 Onderhoud veld Trainingsgroep 7 - CD veld 7CD niet bespeelbaar ivm kapotte lichtmasten
18:00 - 19:00 J6E01 Gijs Petri
Lise Angenent
Michiel Boormans
Sjoerd Angenent
Sophie Angenent
4 - D
18:00 - 19:00 J6E02 Feike Blok
Jochem van den Boomen
4 - D
18:00 - 19:00 J6E03 Casper Ekering
Cierick Lohr
4 - B
18:00 - 19:00 J6E04 Thobias Esch
Victor Manichand
4 - B
18:00 - 19:00 J6E05 Meike Kroon
Sasja Ligteringen
4 - C
18:00 - 19:00 J8E03 Bart Jan Le Noble
Frank Custers
7 - B
18:00 - 19:00 J8E04 Gijs de Haas
Tako Pielage
6 - C
18:00 - 19:00 Keeperstraining mini's Julie de Hoog
Juscha Engelberts
Maud Ludikhuize
Noortje Bosman
Olivia Post
Puck Schenk
Renske van der Tang
Uli Bruinsma
7 - A
18:00 - 19:00 M6E08 Christine Arentshorst
Kim de Ruiter
4 - C
18:00 - 19:00 M8E01 Hendrik Grüter
Robbert van der Poel
5 - A
18:00 - 19:00 M8E02 Koen Dittrich
Mark Jan Berben
5 - B
18:00 - 19:00 M8E04 Antina Moné
Henk Jan Moné
5 - D
18:00 - 19:00 M8E07 Viviane Strik 6 - D
18:00 - 19:00 M8E08 Evelien Klokman
Joris Schuurmans
5 - C
18:00 - 19:00 M8E09 Nina Gerretsen
Novi Havenga
4 - A
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Kabouters- Apen Pepijn den Hollander
Sebastiaan Kalverboer
4 - AB
09:30 - 10:30 Kabouters- Giraffes Bruut Bezemer
Gijs Houtgraaf
4 - AB
09:30 - 10:30 Kabouters- Koala's Isabelle Lubbelinkhof
Jacqui Badon Ghijben
4 - CD
09:30 - 10:30 Kabouters- Leeuwen Liv Huyzen
Liz Jongen
4 - AB
09:30 - 10:30 Kabouters- Olifanten Bo van Delzen
Evi van der Worp
4 - CD
09:30 - 10:30 Kabouters- Tijgers Ise Warnaar
Juliette Bloem
4 - AB
09:30 - 10:30 Kabouters- Zebra's Emmelie van Seters
Flore Springer
4 - CD
Voorwaarden & disclaimer