1-header.jpg
Dit schema loopt van 2-12-2019 t/m 8-12-2019
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J8E01-zaal Floris Hollestelle Tennishal Bl'wijk
17:00 - 18:00 J8E05-zaal Nils Wiegers Tennishal Bl'wijk
17:00 - 18:00 M8E10-zaal Sanne Douglas
Veerle Rus
Tennishal Bl'wijk
17:00 - 18:00 M8E11-zaal Madelief van Aart
Sasja Ligteringen
Tennishal Bl'wijk
18:00 - 19:00 M8E06-zaal Sanne Douglas
Veerle Rus
Tennishal Bl'wijk
18:00 - 19:00 M8E07-zaal Nicolette van Haasteren Tennishal Bl'wijk
18:00 - 19:00 M8E08-zaal Fatou Diop
Marijn Kort
Tennishal Bl'wijk
18:00 - 19:00 M8E09-zaal Madelief van Aart
Sasja Ligteringen
Tennishal Bl'wijk
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E02-zaal Steffen Kalverboer Tennishal Bl'wijk Coordinate door Veerle
16:00 - 17:00 M6E02-zaal Saar Trijsburg Tennishal Bl'wijk Coordinate door Veerle
16:00 - 17:00 M6E03-zaal Iwan Doyer Tennishal Bl'wijk Coordinate door Veerle
16:00 - 17:00 M6E04-zaal Canter Voormolen Tennishal Bl'wijk Coordinate door Veerle
16:00 - 17:00 M6E06-zaal Martijn Uunk Tennishal Bl'wijk Coordinate door Veerle
16:00 - 17:00 M6E07-zaal Zoë Kuperus Tennishal Bl'wijk Coordinate door Veerle
16:00 - 17:00 M6E08-zaal Sanne Douglas Tennishal Bl'wijk Coordinate door Veerle
17:00 - 18:00 J6E01-zaal Roel Bloys van Treslong Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
17:00 - 18:00 J6E03-zaal Sabrina Woudenberg
Sietze de Vries
Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
17:00 - 18:00 J6E04-zaal Saar Trijsburg Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
17:00 - 18:00 M6E05-zaal Taeke Kuyvenhoven
Ties Kuyvenhoven
Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
17:00 - 18:00 M6E09-zaal Auke Droogh Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
17:00 - 18:00 M6E10-zaal Coosje Endtz Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
17:00 - 18:00 M6E11-zaal Zoë Kuperus
Iwan Doyer
Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
17:00 - 18:00 M6E12-zaal Michiel Jas Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
18:00 - 19:00 J6E05-zaal Coosje Endtz
Iwan Doyer
Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
18:00 - 19:00 J8E03-zaal Reinout de Haas
Frans Verbiest
Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
18:00 - 19:00 M6E01-zaal Saar Trijsburg Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
18:00 - 19:00 M8E01-zaal Florien Ringburg
Canter Voormolen
Antoine Lucieer
Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
18:00 - 19:00 M8E04-zaal Katelijn Koelewijn Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
18:00 - 19:00 M8E05-zaal Eef Lohle
Wies van der Linde
Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
19:00 - 20:00 J8E02-zaal David Berg Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
19:00 - 20:00 J8E04-zaal Evelyne van Boeckel Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
19:00 - 20:00 M8E02-zaal Coosje Endtz
Iwan Doyer
Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
19:00 - 20:00 M8E03-zaal Iwan Doyer Tennishal Bl'wijk coordinatie door veerle
Voorwaarden & disclaimer