1-header.jpg
Dit schema loopt van 2-12-2019 t/m 8-12-2019
Junioren A
MA05Z
18:00 - 19:00
Noorder haven kade
Trainer(s)
Jitze Schneiders
Opmerkingen
MA08Z
18:00 - 19:00
Wilgenring, Sportcomplex
Trainer(s)
Veerle Rus
Opmerkingen
Junioren B
MB01Z
21:00 - 22:00
Thorbecke Groen
Trainer(s)
Juan Schot
Kai Kemner
Pieter Bos
Opmerkingen
MB02Z
20:00 - 21:00
Thorbecke Groen
Trainer(s)
Opmerkingen
MB03Z
20:00 - 21:00
Thorbecke Oranje
Trainer(s)
Opmerkingen
MB04Z
17:30 - 18:30
Sporthal Snelleman
Trainer(s)
Sanne Douglas
Opmerkingen
MB08Z
21:00 - 22:00
Laurens Zaaltje
Trainer(s)
Michelle van der Meulen
Opmerkingen
MB09Z
21:00 - 22:00
Wolfert zaal 2, achterste gymzaal
Trainer(s)
Tatum Renirie
Opmerkingen
Tatum als Zaal-co
MB10Z
21:00 - 22:00
Wolfert Zaal 1, voorste gymzaal
Trainer(s)
Guus van der Wolk
Opmerkingen
Junioren C
MC02Z
18:00 - 19:00
TSC BSH1
Trainer(s)
Opmerkingen
Materiaalcontainer bij beheerder, slotcode 163
MC11Z
20:00 - 21:00
Laurens Zaaltje
Trainer(s)
Michelle van der Meulen
Opmerkingen
MC13Z
20:00 - 21:00
Wolfert zaal 2, achterste gymzaal
Trainer(s)
Tatum Renirie
Opmerkingen
MC14Z
20:00 - 21:00
Wolfert Zaal 1, voorste gymzaal
Trainer(s)
Guus van der Wolk
Opmerkingen
Junioren D
MD05Z
16:30 - 17:30
Sporthal Snelleman
Trainer(s)
Sanne Douglas
Opmerkingen
MD08Z
19:00 - 20:00
Wolfert Zaal 1, voorste gymzaal
Trainer(s)
Guus van der Wolk
Opmerkingen
MD09Z
19:00 - 20:00
Wolfert zaal 2, achterste gymzaal
Trainer(s)
Tatum Renirie
Opmerkingen
MD13Z
19:00 - 20:00
Laurens Zaaltje
Trainer(s)
Michelle van der Meulen
Opmerkingen
MD16Z
16:00 - 17:00
Wilgenring, Sportcomplex
Trainer(s)
Veerle Rus
Frank-Jan van Waveren
Mark Jan Berben
Opmerkingen
Junioren A
JA04Z
18:30 - 19:30
Sporthal Snelleman
Trainer(s)
Sanne Douglas
Opmerkingen
Junioren B
JB02Z
18:00 - 19:00
TSC TSH1
Trainer(s)
Opmerkingen
Materiaalcontainer bij beheerder, slotcode 163
JB03Z
19:00 - 20:00
TSC TSH1
Trainer(s)
Opmerkingen
Materiaalcontainer bij beheerder, slotcode 163
JB04Z
17:00 - 18:00
Wilgenring, Sportcomplex
Trainer(s)
Veerle Rus
Veerle Rus
Opmerkingen
Junioren C
JC01Z
17:45 - 19:00
Thorbecke Oranje
Trainer(s)
Robin Duran
Sjoerd Zeeman
Opmerkingen
LET OP: Kwartier eerder ivm Balken tillen naar zaal door de teams (eenmalig) Denise Zaal-co
JC02Z
17:45 - 19:00
Thorbecke Groen
Trainer(s)
Martijn Vermeulen
Victor Vollebregt
Opmerkingen
LET OP: Kwartier eerder ivm Balken tillen naar zaal door de teams (eenmalig) Denise Zaal-co
JC03Z
19:00 - 20:00
Thorbecke Groen
Trainer(s)
Opmerkingen
JC05Z
17:00 - 18:00
Noorder haven kade
Trainer(s)
Jitze Schneiders
Opmerkingen
JC12Z
19:00 - 20:00
Thorbecke Oranje
Trainer(s)
Sjoerd Zeeman
Robin Duran
Victor Vollebregt
Opmerkingen
Junioren D
JD01Z
16:00 - 17:00
TSC BSH1
Trainer(s)
Opmerkingen
Materiaalcontainer bij beheerder, slotcode 163
JD02Z
17:00 - 18:00
TSC BSH1
Trainer(s)
Opmerkingen
Materiaalcontainer bij beheerder, slotcode 163
JD03Z
17:00 - 18:00
TSC BSH1
Trainer(s)
Opmerkingen
Materiaalcontainer bij beheerder, slotcode 163
JD07Z
18:00 - 19:00
Laurens Zaaltje
Trainer(s)
Floor van Roode
Jeroen Pouw
Steffen Kalverboer
Michelle van der Meulen
Opmerkingen
Michele als Zaal-co
JD12Z
16:00 - 17:00
TSC BSH1
Trainer(s)
Opmerkingen
Materiaalcontainer bij beheerder, slotcode 163
Overig
ZL-BLK
21:00 - 22:00
Thorbecke Oranje
Trainer(s)
Opmerkingen
was JB01
Voorwaarden & disclaimer