1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 20 september 2020
Tijd T/U Team Tegen team
11:45 Uit Heren-35C HV Myra H35C

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA01 - Den Bosch MA1
12:15 - 1
Thuis
MA02 - Cartouche MA2
14:25 - 2
Thuis
MA03 - Leonidas MA3
14:15
Uit
MA04 - HC Capelle MA1
17:45 - 7
Thuis
MA05 - BerkelRodenrijs MA4
17:55
Uit
MA06 - Dordrecht MA3
14:05
Uit
MA08 - Dordrecht MA4
14:25
Uit
Meisjes B
MB01 - HC Athena MB1
12:10
Uit
MB02 - Myra MB1
14:30
Uit
MB03 - Dordrecht MB1
13:35
Uit
MB04 - OMHC MB2
11:00 - 3
Thuis
MB05 - Pijnacker MB3
16:05
Uit
MB06 - Alecto MB2
13:45 - 4
Thuis
MB07 - HC De Hoeksche Waard MB2
16:15 - 1
Thuis
MB08 - HV Westland MB3
17:50
Uit
MB09 - Cartouche MB4
14:30 - 5
Thuis
MB10 - hdm MB8
15:20
Uit
MB11 - Hudito MB3
18:10 - 5
Thuis
MB12 - Pijnacker MB5
12:15 - 7
Thuis
MB13 - Victoria MB7
10:50 - 5
Thuis
Meisjes C
MC01 - Leonidas MC1
10:15
Uit
MC02 - HGC MC1
10:15 - 1
Thuis
MC03 - Wateringseveld MC1
13:00 - 3
Thuis
MC04 - Wateringseveld MC2
17:00 - 3
Thuis
MC05 - Gouda MC1
10:25 - 2
Thuis
MC06 - HC De Hoeksche Waard MC2
10:45
Uit
MC07 - Klein Zwitserland MC7
15:15
Uit
MC08 - Derby MC6
11:55
Uit
MC09 - Rijswijk MC3
17:00
Uit
MC10 - LOHC MC6
15:35 - 4
Thuis
MC11 - Barendrecht MC6
10:20
Uit
MC12 - Dordrecht MC6
13:25
Uit
MC13 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC8
18:15 - 1
Thuis
MC14 - Klein Zwitserland MC11
14:05 - 7
Thuis
Meisjes D
MD01 - Victoria MD1
08:30
Uit
MD02 - HV Westland MD1
10:35
Uit
MD03 - Derby MD1
08:30
Uit
MD04 - Alphen MD2
16:25 - 2
Thuis
MD05 - Klein Zwitserland MD4
10:50
Uit
MD06 - LOHC MD4
15:25 - 6
Thuis
MD07 - Hudito MD2
17:25 - 4
Thuis
MD08 - OMHC MD4
16:20 - 5
Thuis
MD09 - Rijswijk MD3
09:00 - 5
Thuis
MD10 - Rapid MD3
11:45 - 6
Thuis
MD11 - Waddinxvn MD2
10:15
Uit
MD12 - Wateringseveld MD6
15:45
Uit
MD13 - BerkelRodenrijs MD8
17:15 - 6
Thuis
MD14 - delfshaven MD3
13:35 - 6
Thuis
Meisjes E
M6E01 - HGC M6E1
10:30 - 6
Thuis
M6E02 - Ypenburg M6E2
10:30 - 6
Thuis
M6E03 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E2
12:00
Uit
M6E04 - HC Schiedam M6E2
10:00
Uit
M6E05 - Barendrecht M6E4
08:30
Uit
M6E06 - BerkelRodenrijs M6E5
13:15
Uit
M6E07 - Victoria M6E7
08:15 - 4
Thuis
M6E08 - Spijkenisse M6E2
10:30 - 6
Thuis
M6E09 - HC De Hoeksche Waard M6E3
09:30
Uit
M6E10 - Krimpen M6E1
10:00
Uit
M6E11 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E6
10:30 - 6
Thuis
M8E01 - Pijnacker M8E1
11:00
Uit
M8E02 - hdm M8E3
09:00
Uit
M8E03 - delfshaven M8E2
09:00
Uit
M8E04 - OMHC M8E3
09:35 - 4
Thuis
M8E05 - Gouda M8E2
14:45
Uit
M8E06 - LOHC M8E3
10:55 - 4
Thuis
M8E07 - Barendrecht M8E5
10:55 - 4
Thuis
M8E08 - R.G.H.C. Tempo '34 M8E2
12:15 - 4
Thuis
M8E09 - BerkelRodenrijs M8E5
08:15
Uit
M8E10 - delfshaven M8E3
12:15 - 4
Thuis
Meisjes F
M2F1 - Ring Pass Delft MF2
08:30 - 6
Thuis
M2F2 - HV Westland MF2
09:30
Uit
M2F3 - Barendrecht MF4
09:45
Uit
M2F4 - Pollux MF1
08:30 - 6
Thuis
M2F5 - IJssel MF2
08:30 - 6
Thuis
M2F6 - HC Voorne MF1
09:20 - 6
Thuis
M2F7 - Hudito MF3
08:30 - 6
Thuis
M2F8 - Schoonhoven MF1
08:30
Uit
M2F9 - BerkelRodenrijs MF6
14:30
Uit
Jongens A
JA01 - Gooische JA1
13:45
Uit
JA02 - IJssel JA1
18:25 - 2
Thuis
JA03 - Barendrecht JA2
15:00 - 3
Thuis
JA04 - R.G.H.C. Tempo '34 JA1
16:15
Uit
Jongens B
JB01 - Groningen JB1
14:15 - 1
Thuis
JB02 - Haarlem JB1
14:00
Uit
JB03 - Roomburg JB2
15:45
Uit
JB04 - OMHC JB1
12:25 - 2
Thuis
JB05 - Hudito JB2
10:50
Uit
JB06 - Victoria JB3
15:55 - 7
Thuis
Jongens C
JC01 - HC Schiedam JC1
11:00
Uit
JC02 - BerkelRodenrijs JC2
09:00 - 3
Thuis
JC03 - Kieviten JC1
14:20
Uit
JC04 - OMHC JC2
16:00
Uit
JC05 - delfshaven JC1
14:30
Uit
JC06 - Rijswijk JC3
10:25 - 7
Thuis
Jongens D
JD01 - BerkelRodenrijs JD1
08:30
Uit
JD02 - Alecto JD1
10:45
Uit
JD03 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD1
08:25 - 2
Thuis
JD04 - IJssel JD1
08:15 - 1
Thuis
JD05 - BerkelRodenrijs JD3
08:35 - 7
Thuis
JD06 - HCRB JD1
14:30
Uit
JD07 - Forescate JD4
12:40 - 5
Thuis
Jongens E
J6E01 - BerkelRodenrijs J6E1
13:15
Uit
J6E02 - Ypenburg J6E1
09:35
Uit
J6E03 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer J6E1
09:20 - 6
Thuis
J6E04 - BerkelRodenrijs J6E4
08:15 - 4
Thuis
J6E05 - Ring Pass Delft J6E3
08:45
Uit
J8E01 - Klein Zwitserland J8E1
09:45
Uit
J8E02 - Ring Pass Delft J8E1
09:35 - 4
Thuis
J8E03 - Leonidas J8E3
09:00
Uit
J8E04 - BerkelRodenrijs J8E4
08:15 - 4
Thuis
Jongens F
J2F1 - Forcial JF1
09:20 - 6
Thuis
J2F2 - Leonidas JF2
11:15
Uit
J2F3 - Cartouche JF1
09:50
Uit
J2F4 - Dordrecht JF1MIX
09:20 - 6
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
Voorwaarden & disclaimer