1-header.jpg

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA01 - Maastrichtse Hockey Club MHC MA1
14:00
Uit
MA02 - Leonidas MA2
15:50
Uit
MA03 - LOHC MA4
12:25 - 3
Thuis
MA04 - Forescate MA3
14:45 - 6
Thuis
MA05 - Pijnacker MA2
17:05 - 7
Thuis
MA06 - HC De Hoeksche Waard MA2
11:30 - 5
Thuis
MA07 - Pijnacker MA6
13:15
Uit
MA08 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs MA4
17:40
Uit
Meisjes B
MB01 - Alliance MB1
12:10 - 2
Thuis
MB02 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs MB1
15:50
Uit
MB03 - hdm MB2
10:25
Uit
MB04 - HC Schiedam MB2
14:15 - 3
Thuis
MB05 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs MB3
16:30
Uit
MB06 - Cartouche MB5
16:35 - 6
Thuis
MB07 - Spijkenisse MB2
15:30
Uit
MB08 - Rijswijk MB3
15:00 - 4
Thuis
MB09 - IJssel MB3
11:00
Uit
MB10 - hdm MB9
11:30 - 4
Thuis
MB11 - Ring Pass Delft MB5
08:30 - 1
Thuis
Meisjes C
MC01 - Noordwijk MC1
14:15
Uit
MC02 - Forescate MC1
16:05 - 1
Thuis
MC03 - hdm MC2
16:05 - 3
Thuis
MC04 - HC Voorne MC1
11:30
Uit
MC05 - Hudito MC2
15:20 - 7
Thuis
MC06 - HC Capelle MC1
12:55 - 6
Thuis
MC07 - LOHC MC7
13:35 - 7
Thuis
MC08 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs MC9
16:45
Uit
MC09 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC7
17:55 - 1
Thuis
MC10 - Klein Zwitserland MC7
16:10
Uit
MC11 - HC Schiedam MC5
12:30
Uit
MC12 - HDS MC6
10:20 - 1
Thuis
MC13 - Forescate MC6
14:10
Uit
MC14 - Alkemade MC1
11:00
Uit
Meisjes D
MD01 - Cartouche MD1
08:45 - 3
Thuis
MD02 - Wateringse veld MD1
08:30 - 2
Thuis
MD03 - Roomburg MD1
10:15
Uit
MD04 - Forcial MD1
10:20
Uit
MD05 - Victoria MD4
13:45
Uit
MD06 - Craeyenhout MD3
11:05 - 6
Thuis
MD07 - Gouda MD3
09:00
Uit
MD08 - Klein Zwitserland MD5
11:35
Uit
MD09 - HDS MD4
11:50 - 7
Thuis
MD10 - Wateringse veld MD3
14:30
Uit
MD11 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD8
08:30
Uit
MD12 - Wateringse veld MD4
12:45
Uit
MD13 - Victoria MD6
12:00
Uit
MD14 - Roomburg MD5
12:45
Uit
MD15 - delfshaven MD2
11:30
Uit
Meisjes E
M6E01 - Klein Zwitserland M6E1
09:45 - 6
Thuis
M6E02 - hdm M6E2
10:45
Uit
M6E03 - LOHC M6E2
09:45 - 6
Thuis
M6E04 - OMHC M6E2
08:45 - 6
Thuis
M6E05 - Victoria M6E2
08:45 - 6
Thuis
M6E06 - HDS M6E3
08:45
Uit
M6E07 - HV Westland M6E1
08:30
Uit
M6E08 - Dordrecht M6E5
08:45 - 6
Thuis
M6E09 - Schoonhoven M6E1
09:00
Uit
M6E10 - Derby M6E3
09:00
Uit
M6E11 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E7
12:40
Uit
M6E12 - HV Bleiswijk M6E4
09:30
Uit
M8E01 - Craeyenhout M8E1
10:00 - 4
Thuis
M8E02 - Ypenburg M8E2
08:45 - 5
Thuis
M8E03 - Dordrecht M8E1
08:45 - 4
Thuis
M8E04 - HGC M8E2
08:30
Uit
M8E05 - HC Voorne M8E2
11:25
Uit
M8E06 - R.G.H.C. Tempo '34 M8E2
09:00
Uit
M8E07 - Pijnacker M8E3
08:45 - 4
Thuis
M8E08 - Ring Pass Delft M8E5
08:45 - 5
Thuis
M8E09 - LOHC M8E6
10:00
Uit
M8E10 - HC Schiedam M8E4
09:00
Uit
M8E11 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs M8E7
08:45
Uit
Meisjes F
1F-AL AQ - Leonidas CK-MF1
09:00
Uit
1F-BL RO - Hudito CK-MF1
08:30 - 7
Thuis
1F-HD ZW - HV Bleiswijk CK-MF1
09:30
Uit
1F-HU GL - HC Schiedam CK-MF2
08:30 - 7
Thuis
1F-ME KO - OMHC CK-MF1
08:45
Uit
1F-MO RZ - HC Schiedam CK-MF1
08:30 - 7
Thuis
1F-TO BL - Derby CK-MF1
08:30 - 7
Thuis
M2F1 - HGC MF6
09:30
Uit
M2F2 - Spijkenisse MF2
10:30 - 7
Thuis
M2F3 - Victoria MF6
09:30 - 7
Thuis
M2F4 - Alphen MF3
09:00
Uit
M2F5 - OMHC MF3
09:30 - 7
Thuis
M2F6 - HDS MF4
10:30 - 7
Thuis
M2F7 - Victoria MF2
09:00
Uit
M2F8 - HV Bleiswijk MF1
10:30 - 7
Thuis
M2F9 - OMHC MF1
08:45
Uit
MF10 - R.G.H.C. Tempo '34 MF1
09:00
Uit
MF11 - Leonidas MF3
09:30 - 7
Thuis
Heren
H01 - THC Hurley H1
14:15 - 1
Thuis
Jongens A
JA01 - Almeerse JA1
14:00
Uit
JA02 - Forescate JA1
10:20 - 2
Thuis
JA03 - Victoria JA2
16:30
Uit
JA04 - HC Capelle JA1
16:45 - 5
Thuis
JA05 - HC Schiedam JA3
10:30
Uit
Jongens B
JB01 - Leonidas JB1
12:10 - 1
Thuis
JB02 - LOHC JB2
15:50 - 2
Thuis
JB03 - Pijnacker JB1
11:30
Uit
JB04 - Dordrecht JB2
17:55 - 3
Thuis
JB05 - Pijnacker JB2
08:45
Uit
JB06 - Hudito JB3
13:15 - 4
Thuis
Jongens C
JC01 - HC Schiedam JC1
10:35 - 3
Thuis
JC02 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC1
10:20
Uit
JC03 - Barendrecht JC2
17:45 - 2
Thuis
JC04 - HC Capelle JC1
13:15 - 5
Thuis
JC06 - Pijnacker JC3
16:00
Uit
Jongens D
JD01 - Ring Pass Delft JD1
11:30
Uit
JD02 - Victoria JD3
14:45
Uit
JD03 - Ypenburg JD3
14:00 - 2
Thuis
JD05 - Waddinxvn JD1
16:45 - 4
Thuis
JD06 - Leonidas JD3
11:30
Uit
JD07 - Alphen JD3
15:00 - 5
Thuis
Jongens E
J6E01 - Hudito J6E1
10:15
Uit
J6E02 - Cartouche J6E2
09:45 - 6
Thuis
J6E03 - Victoria J6E1
08:45 - 6
Thuis
J6E04 - Ypenburg J6E3
09:35
Uit
J6E05 - Gouda J6E1
14:15
Uit
J8E01 - Klein Zwitserland J8E1
10:00 - 5
Thuis
J8E02 - HGC J8E1
08:30
Uit
J8E03 - LOHC J8E2
10:00 - 5
Thuis
J8E04 - Forescate J8E2
10:00 - 4
Thuis
J8E05 - Pijnacker J8E2
10:30
Uit
Jongens F
1F-HZ GR - HC Schiedam CK-JF1
09:00
Uit
1F-PF-WT - Leonidas CK-JF2
09:00
Uit
1F-VD PA - OMHC CK-JF1
08:45
Uit
J2F1 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer JF2
10:00
Uit
J2F2 - Pijnacker JF1
09:30 - 7
Thuis
J2F3 - hdm JF2
10:30 - 7
Thuis
J2F4 - HGC JF3
09:30
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
Voorwaarden & disclaimer