1-header.jpg
Dit schema loopt van 11-11-2019 t/m 14-11-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 15:00 Wolfert Dalton Trainingsgroep 5
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 13:00 Wolfert Dalton Trainingsgroep 5
14:00 - 15:30 Laurens Lyceum Trainingsgroep 3
16:00 - 17:00 Hockeyplezier Trainingsgroep 6 - AB Tot de winterstop 19-20: September: 10, 17, 24 Oktober: 1, 8, 15, (22 geen training ivm herfstvakantie), 29 November: 5, 12, 19, 26 December 3
20:00 - 21:30 Bondsscheidsrechters Trainingsgroep 6
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:30 - 13:00 Wolfert Dalton Trainingsgroep 5
12:30 - 15:30 Laurens Lyceum Trainingsgroep 3
14:00 - 15:00 1F- Bakkers Giulianne Tjebbes
Sophia van Muyden
Zeger Cornelis
7 - AB
14:00 - 15:00 1F- Blokken Filiz Hoogenboom
Iris Nieuwenhuizen
Zeger Cornelis
7 - CD
14:00 - 15:00 1F- Huijgens Jascha Kort
Odet Steens
Zeger Cornelis
7 - AB
14:00 - 15:00 1F- Meijers Nadia van Buiten
Sanne van Gerven
Zeger Cornelis
7 - CD
14:00 - 15:00 1F- Tollen Door Bosscher
Emma Steijn
Zeger Cornelis
7 - CD
14:00 - 15:00 J8E04 Veerle Rus 6
14:00 - 15:00 J8E05 Luwen de Jongh 6
15:00 - 16:00 M8E04 Luwen de Jongh 6 Luwen de Jongh op M8E4
15:00 - 16:00 M8E07 Nicolette van Haasteren 6 Luwen de Jongh op M8E4
15:00 - 16:00 M8E08 Veerle Rus 6 Luwen de Jongh op M8E4
15:30 - 16:30 1F- Algera's Jip Everts
Sophie Roos
Zeger Cornelis
7 - CD
15:30 - 16:30 1F- Hertzbergers Lise Angenent
Martine Stijlen
Sophie Angenent
Zeger Cornelis
7 - AB
15:30 - 16:30 1F- Hoedemakers Lucas Hes
Thobias Esch
Zeger Cornelis
7 - CD
15:30 - 16:30 1F- Moermannen Jochem de Groot
Zeger Cornelis
7 - CD
15:30 - 16:30 1F- Van Dammen Anna van Vliet
Elske van Vliet
Zeger Cornelis
7 - AB
15:30 - 16:30 1F- Van Puffelens Jasmijn van Ulden
Marit de Werd
Zeger Cornelis
7 - AB
16:00 - 17:00 J8E01 Balder de Gier 6
16:00 - 17:00 J8E02 Bas Koster 6
16:00 - 17:00 J8E03 Veerle Rus 6
16:00 - 17:00 M8E01 Antoine Lucieer
Canter Voormolen
5
16:00 - 17:00 M8E02 Niels Kesselaar 5
16:00 - 17:00 M8E03 Minke Meerveld
Daantje Duijverman
5
17:00 - 18:00 M8E05 Haaike Bosman 6
17:00 - 18:00 M8E06 Hanna Pol
Nikki Vries
6
17:00 - 18:00 M8E09 Niels Kesselaar 6
17:00 - 18:00 M8E10 Kim Steens
Guyanne Boutkan
6
17:00 - 18:00 M8E11 Anahi Verhagen
Kiki Molenaar
6
19:00 - 20:00 Bondsscheidsrechters Trainingsgroep 5 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 20:00 Goalieworks Trainingsgroep 3 - AB
17:00 - 18:00 Goalieworks Trainingsgroep 3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:30 - 15:00 Wolfert Dalton Trainingsgroep 5
16:45 - 17:45 J2F-F1 Richard Springer
Tom Leer
5 - A
16:45 - 17:45 J2F-F2 Abe Kuyvenhoven
Daan van Bladeren
5 - A
16:45 - 17:45 J2F-F3 Floris Verberk
Pieter Altona
5 - B
16:45 - 17:45 J2F-F4 Sym Mulder
Wander Hofs
5 - B
16:45 - 17:45 J6E01 Quentin van den Dijssel
Roel Bloys van Treslong
Timme van der Heijden
Taco van Iersel
6 - A
16:45 - 17:45 J6E02 Steffen Kalverboer 6 - A
16:45 - 17:45 J6E03 Sietze de Vries 7 - B
16:45 - 17:45 J6E04 Kiki Aalbregt
Pelle Stork
6 - B
16:45 - 17:45 J6E05 Floris Vermeulen
Maas Belloni
6 - B
16:45 - 17:45 J8E04 Evelyne van Boeckel
Kyra Stuurman
Lynn Fecken
6 - C
16:45 - 17:45 M2F-F1 Novi Havenga
Nina Gerretsen
5 - C
16:45 - 17:45 M2F-F10 Amelie Mastenbroek
Bente Hazebroek
5 - D
16:45 - 17:45 M2F-F11 Julia van Rooij
Laura Verweij
5 - D
16:45 - 17:45 M2F-F2 Florien Ferreira
Sophie Appelman
4 - B
16:45 - 17:45 M2F-F3 Lisa Balk
Lotte van der Eerden
4 - A
16:45 - 17:45 M2F-F4 Fenne Elsman
Philine Bolt
4 - B
16:45 - 17:45 M2F-F5 Annelot Grizell
Noor Wiebing
4 - A
16:45 - 17:45 M2F-F6 Judith van Aartsen
Lotta de Regt
4 - C
16:45 - 17:45 M2F-F7 Cato Stevense
Fien Damen
4 - C
16:45 - 17:45 M2F-F8 Bram de Bruin
Noor Bosch Reitz
4 - D
16:45 - 17:45 M2F-F9 Fenne Hemler
Roos Dirne
4 - D
16:45 - 17:45 M6E03 Friso van Deursen
Daantje Duijverman
Mette Smeets
7 - C
16:45 - 17:45 M6E05 Taeke Kuyvenhoven
Ties Kuyvenhoven
6 - D
16:45 - 17:45 M6E07 Barbara van Duin 6 - D
16:45 - 17:45 M6E09 Auke Droogh
Noah Egal
7 - D
16:45 - 17:45 M6E11 Esmee Verberk
Frédérique de Steur
7 - D
16:45 - 17:45 M8E06 Loulou van den Akker
Puck van den Akker
Sep van den Akker
7 - B
18:00 - 19:00 J8E01 Auke Droogh
Floris Hollestelle
7 - D
18:00 - 19:00 J8E02 David Berg 7 - C
18:00 - 19:00 J8E03 Frans Verbiest
Reinout de Haas
7 - B
18:00 - 19:00 J8E05 7 - B
18:00 - 19:00 M6E01 Paul Altona
Maaike Dirks
4 - C
18:00 - 19:00 M6E02 Jorien Desjardijn 4 - B
18:00 - 19:00 M6E04 Gabriel Slijper
Jonas van Rijn
4 - B
18:00 - 19:00 M6E06 Martijn Uunk 4 - A
18:00 - 19:00 M6E08 Aline Kuppens
Jikkemijn Spruyt
4 - A
18:00 - 19:00 M6E10 Bien Wagemans
Gioia de Jong
4 - C
18:00 - 19:00 M6E12 Michiel Jas 4 - D
18:00 - 19:00 M8E01 Antoine Lucieer
Florien Ringburg
5 - D
18:00 - 19:00 M8E02 Bruno Rubesa
Joep Tummers
5 - C
18:00 - 19:00 M8E03 Fleur Becker Hoff
Laurien Hemler
6 - A
18:00 - 19:00 M8E04 Katelijn Koelewijn 6 - A
18:00 - 19:00 M8E05 Danilo van der Kroon
Freek Meijaard
6 - B
18:00 - 19:00 M8E07 Anne Westra
Feline te Riele
6 - B
18:00 - 19:00 M8E08 Joris Schuurmans 5 - A
18:00 - 19:00 M8E09 Madelief van Aart
Sasja Ligteringen
5 - A
18:00 - 19:00 M8E10 Mila Rubesa
Nanouk Korner
5 - B
18:00 - 19:00 M8E11 Anne Janssen
Anne Vermeulen
5 - B
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Kabouters Blauw Bart-Jan van Collenburg
Sebastiaan Reijmers
Ellemieke Boutkan
7 - AB
09:30 - 10:30 Kabouters Geel Bart-Jan van Collenburg
Sebastiaan Reijmers
Sjoerd Hofma
7 - AB
09:30 - 10:30 Kabouters Groen Bart-Jan van Collenburg
Sebastiaan Reijmers
7 - AB
09:30 - 10:30 Kabouters Rood Bart-Jan van Collenburg
Sebastiaan Reijmers
Daniel Reedijk
7 - CD
09:30 - 10:30 Kabouters Zwart Bart-Jan van Collenburg
Sebastiaan Reijmers
7 - CD
Voorwaarden & disclaimer