1-header.jpg
Dit schema loopt van 6-4-2020 t/m 6-4-2020
Junioren A
MA01
19:00 - 20:30
2 - AB
Trainer(s)
Niels Wagemans
Opmerkingen
MA02
19:00 - 20:00
3 - CD
Trainer(s)
Brend Adriaansens
Opmerkingen
Junioren B
MB01
19:00 - 20:30
2 - CD
Trainer(s)
Juan Schot
Kai Kemner
Opmerkingen
MB02
19:00 - 20:30
3 - AB
Trainer(s)
Jim van Ruiten
Tom van den Akker
Opmerkingen
MB04
19:00 - 20:00
4 - AB
Trainer(s)
Tatum Renirie
Opmerkingen
MB05
19:00 - 20:00
4 - CD
Trainer(s)
Patrick Bonneur
Maarten Borrie
Opmerkingen
MB06
18:00 - 19:00
6 - CD
Trainer(s)
Michelle van der Meulen
Opmerkingen
MB07
19:00 - 20:00
6 - CD
Trainer(s)
Michelle van der Meulen
Opmerkingen
MB08
19:00 - 20:00
6 - AB
Trainer(s)
Denise de Bakker
Opmerkingen
MB09
19:00 - 20:00
7 - CD
Trainer(s)
Erik Stoelinga
Steffen Kalverboer
Opmerkingen
Junioren C
MC01
17:00 - 19:00
1 - CD
Trainer(s)
Joep Zeeman
Opmerkingen
MC04
18:00 - 19:00
4 - CD
Trainer(s)
Brend Adriaansens
Opmerkingen
MC05
19:00 - 20:30
5
Trainer(s)
Opmerkingen
oefenwedstrijd Kings School (Gloucester)
MC07
18:00 - 19:00
7 - CD
Trainer(s)
Britt van Rijn
Donna Hogeboom
Opmerkingen
MC08
18:00 - 19:00
4 - AB
Trainer(s)
Tatum Renirie
Opmerkingen
MC09
18:00 - 19:00
5 - CD
Trainer(s)
Freek Boulogne
Opmerkingen
Junioren D
MD01
17:00 - 18:00
2
Trainer(s)
Floor van Eijnsbergen
Opmerkingen
Carousel om de week veld 2 en 4 ruilen met JD1 en JD2
MD01
18:00 - 19:00
2 - AB
Trainer(s)
Floor van Eijnsbergen
Lieke Elsman
Opmerkingen
MD02
17:00 - 18:00
2
Trainer(s)
Amber van den Dijssel
Liza Markx
Opmerkingen
Carousel om de week veld 2 en 4 ruilen met JD1 en JD2
MD02
18:00 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Amber van den Dijssel
Liza Markx
Opmerkingen
MD03
16:30 - 18:00
3 - AB
Trainer(s)
Fiep Mazee
Neva Eisenga
Opmerkingen
MD04
16:30 - 18:00
3 - CD
Trainer(s)
Denise de Bakker
Frank-Jan van Waveren
Opmerkingen
MD11
17:00 - 18:00
6 - CD
Trainer(s)
Hanna Pol
Nikki Vries
Opmerkingen
MD14
17:00 - 18:00
7 - CD
Trainer(s)
Anne-Marie ten Katen
Sofia van de Peppel
Veerle Rus
Opmerkingen
Veerle start in oktober
MD15
17:00 - 18:00
6 - AB
Trainer(s)
Emma Steenstra
Noor van den Boom
Opmerkingen
Junioren A
JA01
19:00 - 20:30
1 - CD
Trainer(s)
Ben Howarth
Opmerkingen
JA03
20:00 - 21:30
3 - CD
Trainer(s)
Frederique Kruidenier
Leidus Bosman
Opmerkingen
Frederique helpt bij de training.
Junioren B
JB01
19:00 - 20:30
1 - AB
Trainer(s)
Hesly Bentvelsen
Opmerkingen
JB04
20:00 - 21:00
4 - AB
Trainer(s)
Tatum Renirie
Opmerkingen
JB05
18:00 - 19:00
6 - AB
Trainer(s)
Denise de Bakker
Opmerkingen
Junioren C
JC01
17:00 - 19:00
1 - AB
Trainer(s)
Sjoerd Zeeman
Opmerkingen
JC04
18:00 - 19:00
5 - AB
Trainer(s)
Murray Dittmar
Opmerkingen
Junioren D
JD01
17:00 - 18:00
4
Trainer(s)
Pepijn van der Heijden
Arie Radder
Opmerkingen
Carousel om de week veld 2 en 4 ruilen met JD1 en JD2
JD01
18:00 - 19:00
3 - AB
Trainer(s)
Pepijn van der Heijden
Arie Radder
Opmerkingen
JD02
17:00 - 18:00
4
Trainer(s)
Duco Aalbregt
Maurits Verberk
Opmerkingen
Carousel om de week veld 2 en 4 ruilen met JD1 en JD2
JD02
18:00 - 19:00
3 - CD
Trainer(s)
Duco Aalbregt
Maurits Verberk
Opmerkingen
JD05
17:00 - 18:00
7 - AB
Trainer(s)
Sara Priem
Sarah Soeters
Veerle Rus
Opmerkingen
JD06
18:00 - 19:00
7 - AB
Trainer(s)
Martijn Boer
Opmerkingen
JD07
17:00 - 17:59
5 - AB
Trainer(s)
Steffen Kalverboer
Opmerkingen
Overig
Wolfert Dalton
08:30 - 15:00
5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Clinic buitenlands team
14:30 - 16:30
3 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
training Kings School (Gloucester)
Voorwaarden & disclaimer