1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs J6E2

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
10:15 Thuis J6E04 HC De IJssel J6E1

JA04

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 21 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Dordrecht JA2 Spijkenisse JA1 12:30
HUDITO JA2 Leonidas JA2 17:45
Rapid JA2 Krimpen JA1 16:15
Rotterdam JA4 Barendrecht JA1 11:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rapid JA2 12 31 10 1 1 31 6 0
2 Leonidas JA2 12 30 10 0 2 47 18 0
3 Spijkenisse JA1 12 24 7 3 2 28 22 0
4 Barendrecht JA1 12 15 4 3 5 25 21 0
5 HUDITO JA2 12 14 4 2 6 26 23 0
6 Rotterdam JA4 12 9 2 3 7 12 30 0
7 Dordrecht JA2 12 8 2 2 8 13 33 0
8 Krimpen JA1 12 5 1 2 9 13 42 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei Hockeyclub Barendrecht JA1 11:30 thuis - AH De Wolf - veld 7
28 mei M.H.C. Krimpen JA1 14:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Spijkenisse JA1 Krimpen JA1 2-1
HUDITO JA2 Rotterdam JA4 0-1
Leonidas JA2 Rapid JA2 1-0
Barendrecht JA1 Dordrecht JA2 3-0
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Rotterdam JA4 Spijkenisse JA1 1-1
Rapid JA2 Barendrecht JA1 2-1
Krimpen JA1 Leonidas JA2 0-7
Dordrecht JA2 HUDITO JA2 0-4
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Barendrecht JA1 Krimpen JA1 1-1
Leonidas JA2 Spijkenisse JA1 3-2
Dordrecht JA2 Rotterdam JA4 1-2
HUDITO JA2 Rapid JA2 0-3
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Rotterdam JA4 Leonidas JA2 0-4
Rapid JA2 Dordrecht JA2 3-0
Krimpen JA1 HUDITO JA2 0-6
Spijkenisse JA1 Barendrecht JA1 2-1
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Barendrecht JA1 Leonidas JA2 1-2
Rapid JA2 Rotterdam JA4 2-0
Dordrecht JA2 Krimpen JA1 2-1
HUDITO JA2 Spijkenisse JA1 0-2
ZATERDAG 12 MAART 2022
Barendrecht JA1 Rotterdam JA4 2-1
Krimpen JA1 Rapid JA2 0-2
Spijkenisse JA1 Dordrecht JA2 3-1
Leonidas JA2 HUDITO JA2 5-0
ZATERDAG 19 MAART 2022
Rapid JA2 Spijkenisse JA1 4-0
Dordrecht JA2 Leonidas JA2 1-6
Rotterdam JA4 Krimpen JA1 1-2
HUDITO JA2 Barendrecht JA1 1-3
ZATERDAG 26 MAART 2022
Rotterdam JA4 HUDITO JA2 1-6
Krimpen JA1 Spijkenisse JA1 2-4
Dordrecht JA2 Barendrecht JA1 0-3
Rapid JA2 Leonidas JA2 5-2
ZATERDAG 2 APRIL 2022
HUDITO JA2 Dordrecht JA2 2-2
Barendrecht JA1 Rapid JA2 1-1
Leonidas JA2 Krimpen JA1 5-0
Spijkenisse JA1 Rotterdam JA4 2-2
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Rotterdam JA4 Dordrecht JA2 2-2
Krimpen JA1 Barendrecht JA1 4-4
Spijkenisse JA1 Leonidas JA2 5-3
Rapid JA2 HUDITO JA2 2-0
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Barendrecht JA1 Spijkenisse JA1 1-2
Leonidas JA2 Rotterdam JA4 4-0
Dordrecht JA2 Rapid JA2 0-3
HUDITO JA2 Krimpen JA1 4-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Leonidas JA2 Barendrecht JA1 5-4
Spijkenisse JA1 HUDITO JA2 3-3
Krimpen JA1 Dordrecht JA2 1-4
Rotterdam JA4 Rapid JA2 1-4
Voorwaarden & disclaimer