1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs J6E2

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1

MA05

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 21 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Ommoord MA3 Gouda MA3 14:00
Pollux MA2 Dordrecht MA3 14:30
Schoonhoven MA1 Rotterdam MA5 14:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Gouda MA3 11 30 10 0 1 51 9 0
2 Ommoord MA3 10 23 7 2 1 32 18 0
3 Pollux MA2 10 20 6 2 2 21 8 0
4 Dordrecht MA3 10 18 6 0 4 32 30 0
5 Rapid MA3 11 7 2 1 8 14 48 0
6 Schoonhoven MA1 10 4 1 1 8 15 34 0
7 Rotterdam MA5 10 3 1 0 9 29 47 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei Schoonhovense MHC MA1 14:00 uit
28 mei VMHC Pollux MA2 14:20 thuis - Veld 5

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Rotterdam MA5 Ommoord MA3 1-4
Rapid MA3 Pollux MA2 0-2
Schoonhoven MA1 Feijenoord MA1 6-1
Dordrecht MA3 Gouda MA3 0-4
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Gouda MA3 Rotterdam MA5 6-1
Ommoord MA3 Rapid MA3 3-1
Pollux MA2 Schoonhoven MA1 2-1
Feijenoord MA1 Dordrecht MA3 2-4
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Pollux MA2 Feijenoord MA1 2-1
Rotterdam MA5 Dordrecht MA3 2-7
Schoonhoven MA1 Ommoord MA3 1-4
Rapid MA3 Gouda MA3 0-3
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Gouda MA3 Schoonhoven MA1 5-1
Ommoord MA3 Pollux MA2 0-0
Feijenoord MA1 Rotterdam MA5 2-3
Dordrecht MA3 Rapid MA3 6-1
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Schoonhoven MA1 Dordrecht MA3 3-6
Pollux MA2 Gouda MA3 0-1
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Rapid MA3 Rotterdam MA5 4-2
Ommoord MA3 Feijenoord MA1 2-4
ZATERDAG 12 MAART 2022
Rapid MA3 Feijenoord MA1 4-5
Rotterdam MA5 Schoonhoven MA1 2-5
Dordrecht MA3 Pollux MA2 1-0
Gouda MA3 Ommoord MA3 8-0
ZATERDAG 19 MAART 2022
Pollux MA2 Rotterdam MA5 4-1
Feijenoord MA1 Gouda MA3 2-2
Schoonhoven MA1 Rapid MA3 2-2
Ommoord MA3 Dordrecht MA3 7-4
ZATERDAG 26 MAART 2022
Pollux MA2 Rapid MA3 5-0
Feijenoord MA1 Schoonhoven MA1 3-2
Gouda MA3 Dordrecht MA3 4-0
Ommoord MA3 Rotterdam MA5 6-2
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Schoonhoven MA1 Pollux MA2 1-4
Rapid MA3 Ommoord MA3 0-6
Rotterdam MA5 Gouda MA3 3-5
WOENSDAG 6 APRIL 2022
Dordrecht MA3 Feijenoord MA1 5-0
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Gouda MA3 Rapid MA3 7-0
Ommoord MA3 Schoonhoven MA1 1-0
Dordrecht MA3 Rotterdam MA5 5-4
WOENSDAG 13 APRIL 2022
Schoonhoven MA1 Gouda MA3 1-6
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Rapid MA3 Dordrecht MA3 5-1
Pollux MA2 Ommoord MA3 1-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Rotterdam MA5 Rapid MA3 11-1
Dordrecht MA3 Schoonhoven MA1 2-0
Gouda MA3 Pollux MA2 2-3
Voorwaarden & disclaimer