1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs J6E2

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
10:15 Thuis J6E04 HC De IJssel J6E1

MA08

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 21 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs MA5 HDS MA5 17:40
Klein Zwitserland MA6 Rijswijk MA4 17:40
Schiedam MA3 Gouda MA4 15:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schiedam MA3 12 24 7 3 2 39 26 0
2 Rijswijk MA4 12 23 7 2 3 41 19 0
3 HDS MA5 12 22 7 1 4 39 35 0
4 Rotterdam MA8 12 20 6 2 4 34 30 0
5 Klein Zwitserland MA6 12 18 6 0 6 27 38 0
6 Berkel-Rodenrijs MA5 12 18 5 3 4 30 25 0
7 Gouda MA4 12 6 1 3 8 19 34 0
8 Roomburg MA4 12 5 1 2 9 20 42 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Leidse Hockey Club Roomburg MA4 09:00 uit
28 mei HC Schiedam MA3 17:05 thuis - Veld 4

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Rotterdam MA8 Gouda MA4 3-0
Rijswijk MA4 Schiedam MA3 1-3
HDS MA5 Roomburg MA4 5-2
Klein Zwitserland MA6 Berkel-Rodenrijs MA5 5-4
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Berkel-Rodenrijs MA5 Rotterdam MA8 1-1
Gouda MA4 Rijswijk MA4 1-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Roomburg MA4 Klein Zwitserland MA6 3-6
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Rijswijk MA4 Rotterdam MA8 5-0
Schiedam MA3 Klein Zwitserland MA6 0-1
HDS MA5 Gouda MA4 3-3
Roomburg MA4 Berkel-Rodenrijs MA5 1-4
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Schiedam MA3 Roomburg MA4 3-3
Berkel-Rodenrijs MA5 Rijswijk MA4 2-1
Rotterdam MA8 HDS MA5 3-6
Gouda MA4 Klein Zwitserland MA6 2-3
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
HDS MA5 Rijswijk MA4 1-4
Schiedam MA3 Berkel-Rodenrijs MA5 1-1
Roomburg MA4 Gouda MA4 0-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Schiedam MA3 HDS MA5 7-3
Klein Zwitserland MA6 Rotterdam MA8 1-4
ZATERDAG 12 MAART 2022
HDS MA5 Berkel-Rodenrijs MA5 4-3
Rijswijk MA4 Klein Zwitserland MA6 7-1
Rotterdam MA8 Roomburg MA4 5-2
Gouda MA4 Schiedam MA3 3-4
ZATERDAG 19 MAART 2022
Roomburg MA4 Rijswijk MA4 2-8
Klein Zwitserland MA6 HDS MA5 1-3
Schiedam MA3 Rotterdam MA8 4-2
Berkel-Rodenrijs MA5 Gouda MA4 3-1
ZATERDAG 26 MAART 2022
Gouda MA4 Rotterdam MA8 2-4
Schiedam MA3 Rijswijk MA4 2-2
Roomburg MA4 HDS MA5 1-2
Berkel-Rodenrijs MA5 Klein Zwitserland MA6 3-1
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Rijswijk MA4 Gouda MA4 2-2
HDS MA5 Schiedam MA3 3-1
Klein Zwitserland MA6 Roomburg MA4 1-0
Rotterdam MA8 Berkel-Rodenrijs MA5 2-2
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Berkel-Rodenrijs MA5 Roomburg MA4 1-3
Rotterdam MA8 Rijswijk MA4 1-3
Gouda MA4 HDS MA5 1-5
Klein Zwitserland MA6 Schiedam MA3 2-6
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Klein Zwitserland MA6 Gouda MA4 4-1
Roomburg MA4 Schiedam MA3 2-4
Rijswijk MA4 Berkel-Rodenrijs MA5 1-3
HDS MA5 Rotterdam MA8 3-4
ZATERDAG 14 MEI 2022
Rijswijk MA4 HDS MA5 5-1
Berkel-Rodenrijs MA5 Schiedam MA3 3-4
Rotterdam MA8 Klein Zwitserland MA6 5-1
Gouda MA4 Roomburg MA4 3-1
Voorwaarden & disclaimer