1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 3 thuiswedstrijd(en) en 7 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 27 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
08:20 Thuis M6E10 HC Pijnacker M6E5
08:20 Thuis J6E03 VMHC Pollux J6E1
08:30 Uit M8E04 Hockeyclub Barendrecht M8E3
08:30 Uit M8E10 Berkel Rodenrijs M8E7
08:30 Uit JD03 Hockeyclub Barendrecht JD2

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

Dames-6

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Thuis Uit Aanvang
Ommoord D4 Leonidas D25 12:30
Pollux D3 Schiedam D9 14:30
Roomburg D10 Pijnacker D4 13:00
Rotterdam D6 Alecto-Augustinus D9 12:30
Victoria D12 Groen-Geel D13 11:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pijnacker D4 9 27 9 0 0 54 4 0
2 Delfshaven D1 10 22 7 1 2 34 9 0
3 Pollux D3 9 21 7 0 2 26 11 0
4 Schiedam D9 9 19 6 1 2 26 13 0
5 Ommoord D4 9 17 5 2 2 50 17 0
6 Alecto D9 9 15 5 0 4 16 16 0
7 Rotterdam D6 9 9 3 0 6 14 26 0
8 Leonidas D25 9 9 3 0 6 19 41 0
9 Victoria D12 9 6 2 0 7 10 45 0
10 Groen-Geel D13 9 3 1 0 8 6 35 0
11 Roomburg D10 9 0 0 0 9 7 45 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov L.S.C. ALECTO D9 16:15 thuis - 1
13 mrt HC Pijnacker D4 n.n.b thuis
20 mrt Groen-Geel D13 n.n.b uit
27 mrt HC Schiedam D9 n.n.b thuis
3 apr VMHC Pollux D3 n.n.b uit
10 apr HV Victoria D12 n.n.b thuis
24 apr Leidse Hockey Club Roomburg D10 n.n.b uit
8 mei OMHC D4 n.n.b uit
22 mei R.H.V. Leonidas D25 n.n.b uit
29 mei HC Delfshaven D1 n.n.b thuis
12 jun L.S.C. ALECTO D9 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Schiedam D9 Victoria D12 3-0
Pollux D3 Ommoord D4 3-2
Groen-Geel D13 Roomburg D10 3-1
Pijnacker D4 Rotterdam D6 7-0
Delfshaven D1 Leonidas D25 6-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Leonidas D25 Alecto-Augustinus D9 1-5
Rotterdam D6 Groen-Geel D13 3-0
Roomburg D10 Schiedam D9 0-5
Victoria D12 Pollux D3 1-6
Ommoord D4 Delfshaven D1 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Schiedam D9 Rotterdam D6 2-1
Pollux D3 Roomburg D10 4-0
Pijnacker D4 Leonidas D25 12-0
Victoria D12 Ommoord D4 2-12
Alecto-Augustinus D9 Delfshaven D1 1-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Delfshaven D1 Pijnacker D4 2-3
Leonidas D25 Groen-Geel D13 3-1
Rotterdam D6 Pollux D3 1-3
Roomburg D10 Victoria D12 2-5
Ommoord D4 Alecto-Augustinus D9 6-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Schiedam D9 Leonidas D25 6-1
Groen-Geel D13 Delfshaven D1 0-4
Roomburg D10 Ommoord D4 1-11
Victoria D12 Rotterdam D6 1-0
Pijnacker D4 Alecto-Augustinus D9 1-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Alecto-Augustinus D9 Groen-Geel D13 2-1
Delfshaven D1 Schiedam D9 5-1
Rotterdam D6 Roomburg D10 3-0
Ommoord D4 Pijnacker D4 1-4
Leonidas D25 Pollux D3 0-4
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Rotterdam D6 Ommoord D4 2-8
Groen-Geel D13 Pijnacker D4 0-11
Schiedam D9 Alecto-Augustinus D9 3-1
Pollux D3 Delfshaven D1 1-0
Victoria D12 Leonidas D25 0-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Leonidas D25 Roomburg D10 7-3
Delfshaven D1 Victoria D12 6-0
Alecto-Augustinus D9 Pollux D3 2-1
Pijnacker D4 Schiedam D9 2-0
Ommoord D4 Groen-Geel D13 5-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Roomburg D10 Delfshaven D1 0-4
Victoria D12 Alecto-Augustinus D9 1-2
Schiedam D9 Groen-Geel D13 3-0
Pollux D3 Pijnacker D4 1-4
Rotterdam D6 Leonidas D25 4-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Schiedam D9 Ommoord D4 3-3
Groen-Geel D13 Pollux D3 1-3
Alecto-Augustinus D9 Roomburg D10 3-0
Delfshaven D1 Rotterdam D6 3-0
Pijnacker D4 Victoria D12 10-0
Voorwaarden & disclaimer