1-header.jpg

Dames-5

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 6 MAART 2022
Thuis Uit Aanvang
Ring Pass Delft D6 Pijnacker D3

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Spijkenisse D3 11 33 11 0 0 49 4 0
2 Derby D3 11 27 9 0 2 34 9 0
3 Dordrecht D3 11 26 8 2 1 32 10 0
4 Victoria D9 11 21 7 0 4 26 15 0
5 Rotterdam D5 11 18 6 0 5 32 19 0
6 Ring Pass Delft D6 10 18 6 0 4 20 20 0
7 HUDITO D6 11 15 4 3 4 15 11 0
8 Barendrecht D2 11 9 4 0 7 14 29 3
9 Schiedam D8 11 8 2 2 7 11 27 0
10 Pijnacker D3 10 7 2 1 7 11 41 0
11 Leonidas D20 11 5 1 2 8 17 30 0
12 Leonidas D19 11 0 0 0 11 9 55 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt Hockeyclub Barendrecht D2 n.n.b uit
20 mrt HV Spijkenisse D3 n.n.b thuis
27 mrt HC Pijnacker D3 n.n.b uit
3 apr Dordrechtse Mixed Hockey Club D3 n.n.b thuis
10 apr HV Victoria D9 n.n.b uit
24 apr Ring Pass Delft D6 n.n.b thuis
8 mei HC Schiedam D8 n.n.b uit
15 mei D.H.C. Hudito D6 n.n.b thuis
22 mei R.H.V. Leonidas D20 n.n.b uit
29 mei R.H.V. Leonidas D19 n.n.b uit
12 jun H.C. Derby D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Ring Pass Delft D6 Victoria D9 3-2
Schiedam D8 Dordrecht D3 1-1
Derby D3 Leonidas D19 5-0
Rotterdam D5 Barendrecht D2 8-0
Leonidas D20 Spijkenisse D3 0-6
Pijnacker D3 HUDITO D6 1-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Victoria D9 Schiedam D8 2-0
Dordrecht D3 HUDITO D6 0-0
Pijnacker D3 Leonidas D20 4-2
Spijkenisse D3 Rotterdam D5 6-1
Leonidas D19 Ring Pass Delft D6 0-6
Barendrecht D2 Derby D3 1-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Derby D3 Spijkenisse D3 2-3
Rotterdam D5 Pijnacker D3 5-1
Leonidas D20 Dordrecht D3 3-4
HUDITO D6 Victoria D9 0-1
Schiedam D8 Ring Pass Delft D6 0-2
Barendrecht D2 Leonidas D19 4-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Victoria D9 Leonidas D20 1-0
Dordrecht D3 Rotterdam D5 1-0
Pijnacker D3 Derby D3 0-8
Spijkenisse D3 Barendrecht D2 6-0
Ring Pass Delft D6 HUDITO D6 1-2
Leonidas D19 Schiedam D8 2-4
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Derby D3 Dordrecht D3 0-1
Rotterdam D5 Victoria D9 2-3
Leonidas D20 Ring Pass Delft D6 2-3
HUDITO D6 Schiedam D8 2-0
Spijkenisse D3 Leonidas D19 7-0
Barendrecht D2 Pijnacker D3 2-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Leonidas D19 HUDITO D6 0-1
Schiedam D8 Leonidas D20 2-2
Ring Pass Delft D6 Rotterdam D5 2-1
Victoria D9 Derby D3 2-3
Dordrecht D3 Barendrecht D2 3-0
Pijnacker D3 Spijkenisse D3 0-6
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Derby D3 Ring Pass Delft D6 5-0
Rotterdam D5 Schiedam D8 5-0
Leonidas D20 HUDITO D6 1-1
Spijkenisse D3 Dordrecht D3 2-0
Pijnacker D3 Leonidas D19 4-3
Barendrecht D2 Victoria D9 1-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Victoria D9 Spijkenisse D3 0-3
HUDITO D6 Rotterdam D5 3-4
Schiedam D8 Derby D3 0-2
Ring Pass Delft D6 Barendrecht D2 2-0
Leonidas D19 Leonidas D20 2-5
Dordrecht D3 Pijnacker D3 6-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Rotterdam D5 Leonidas D20 1-0
Derby D3 HUDITO D6 1-0
Barendrecht D2 Schiedam D8 3-1
Spijkenisse D3 Ring Pass Delft D6 3-0
Pijnacker D3 Victoria D9 0-5
Dordrecht D3 Leonidas D19 8-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Leonidas D20 Derby D3 2-3
Schiedam D8 Spijkenisse D3 0-5
Victoria D9 Dordrecht D3 1-3
HUDITO D6 Barendrecht D2 4-0
Rotterdam D5 Leonidas D19 5-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Derby D3 Rotterdam D5 3-0
Pijnacker D3 Schiedam D8 1-3
Spijkenisse D3 HUDITO D6 2-1
Barendrecht D2 Leonidas D20 3-0
Leonidas D19 Victoria D9 0-6
Dordrecht D3 Ring Pass Delft D6 5-1
Voorwaarden & disclaimer