1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E2
13:45 Thuis MA03 hdm MA4

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
10:15 Thuis J6E04 HC De IJssel J6E1

Dames-5

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
HUDITO D6 Derby D3 11:00
Leonidas D19 Dordrecht D3 14:15
Leonidas D20 Rotterdam D5 16:00
Ring Pass Delft D6 Spijkenisse D3 9:30
Schiedam D8 Barendrecht D2 13:00
Victoria D9 Pijnacker D3 17:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Spijkenisse D3 19 55 18 1 0 94 7 0
2 Dordrecht D3 19 43 13 4 2 62 26 0
3 Ring Pass Delft D6 18 36 12 0 6 40 34 0
4 Derby D3 18 35 12 2 4 49 15 3
5 Victoria D9 19 34 11 1 7 47 30 0
6 Rotterdam D5 19 33 10 3 6 50 32 0
7 HUDITO D6 19 24 7 3 9 24 27 0
8 Leonidas D20 19 18 5 3 11 41 55 0
9 Barendrecht D2 19 16 6 1 12 21 51 3
10 Pijnacker D3 18 14 4 2 12 24 72 0
11 Schiedam D8 19 8 2 2 15 16 55 0
12 Leonidas D19 18 0 1 0 17 18 82 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei R.H.V. Leonidas D20 16:00 uit
29 mei R.H.V. Leonidas D19 17:45 uit
12 jun H.C. Derby D3 12:15 thuis - Vrienden van HC Rdam - veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Ring Pass Delft D6 Victoria D9 3-2
Schiedam D8 Dordrecht D3 1-1
Derby D3 Leonidas D19 5-0
Rotterdam D5 Barendrecht D2 8-0
Leonidas D20 Spijkenisse D3 0-6
Pijnacker D3 HUDITO D6 1-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Victoria D9 Schiedam D8 2-0
Dordrecht D3 HUDITO D6 0-0
Pijnacker D3 Leonidas D20 4-2
Spijkenisse D3 Rotterdam D5 6-1
Leonidas D19 Ring Pass Delft D6 0-6
Barendrecht D2 Derby D3 1-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Derby D3 Spijkenisse D3 2-3
Rotterdam D5 Pijnacker D3 5-1
Leonidas D20 Dordrecht D3 3-4
HUDITO D6 Victoria D9 0-1
Schiedam D8 Ring Pass Delft D6 0-2
Barendrecht D2 Leonidas D19 4-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Victoria D9 Leonidas D20 1-0
Dordrecht D3 Rotterdam D5 1-0
Pijnacker D3 Derby D3 0-8
Spijkenisse D3 Barendrecht D2 6-0
Ring Pass Delft D6 HUDITO D6 1-2
Leonidas D19 Schiedam D8 2-4
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Derby D3 Dordrecht D3 0-1
Rotterdam D5 Victoria D9 2-3
Leonidas D20 Ring Pass Delft D6 2-3
HUDITO D6 Schiedam D8 2-0
Spijkenisse D3 Leonidas D19 7-0
Barendrecht D2 Pijnacker D3 2-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Leonidas D19 HUDITO D6 0-1
Schiedam D8 Leonidas D20 2-2
Ring Pass Delft D6 Rotterdam D5 2-1
Victoria D9 Derby D3 2-3
Dordrecht D3 Barendrecht D2 3-0
Pijnacker D3 Spijkenisse D3 0-6
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Derby D3 Ring Pass Delft D6 5-0
Rotterdam D5 Schiedam D8 5-0
Leonidas D20 HUDITO D6 1-1
Spijkenisse D3 Dordrecht D3 2-0
Pijnacker D3 Leonidas D19 4-3
Barendrecht D2 Victoria D9 1-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Victoria D9 Spijkenisse D3 0-3
HUDITO D6 Rotterdam D5 3-4
Schiedam D8 Derby D3 0-2
Ring Pass Delft D6 Barendrecht D2 2-0
Leonidas D19 Leonidas D20 2-5
Dordrecht D3 Pijnacker D3 6-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Rotterdam D5 Leonidas D20 1-0
Derby D3 HUDITO D6 1-0
Barendrecht D2 Schiedam D8 3-1
Spijkenisse D3 Ring Pass Delft D6 3-0
Pijnacker D3 Victoria D9 0-5
Dordrecht D3 Leonidas D19 8-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Victoria D9 Dordrecht D3 1-3
Schiedam D8 Spijkenisse D3 0-5
HUDITO D6 Barendrecht D2 4-0
Rotterdam D5 Leonidas D19 5-0
Leonidas D20 Derby D3 2-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Barendrecht D2 Leonidas D20 3-0
Spijkenisse D3 HUDITO D6 2-1
Pijnacker D3 Schiedam D8 1-3
Dordrecht D3 Ring Pass Delft D6 5-1
Leonidas D19 Victoria D9 0-6
Derby D3 Rotterdam D5 3-0
ZONDAG 6 MAART 2022
Ring Pass Delft D6 Pijnacker D3 3-2
ZONDAG 13 MAART 2022
HUDITO D6 Pijnacker D3 2-1
Dordrecht D3 Schiedam D8 5-0
Victoria D9 Ring Pass Delft D6 6-1
Spijkenisse D3 Leonidas D20 6-0
Barendrecht D2 Rotterdam D5 0-0
Leonidas D19 Derby D3 0-6
ZONDAG 20 MAART 2022
Schiedam D8 Victoria D9 0-3
HUDITO D6 Dordrecht D3 2-6
Leonidas D20 Pijnacker D3 2-3
Derby D3 Barendrecht D2 4-0
Rotterdam D5 Spijkenisse D3 1-7
ZONDAG 27 MAART 2022
Pijnacker D3 Rotterdam D5 1-6
Dordrecht D3 Leonidas D20 2-2
Ring Pass Delft D6 Schiedam D8 5-1
Leonidas D19 Barendrecht D2 1-2
Spijkenisse D3 Derby D3 1-1
Victoria D9 HUDITO D6 3-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Derby D3 Pijnacker D3 1-1
Rotterdam D5 Dordrecht D3 3-3
HUDITO D6 Ring Pass Delft D6 0-2
Schiedam D8 Leonidas D19 1-5
Barendrecht D2 Spijkenisse D3 0-5
Leonidas D20 Victoria D9 4-3
WOENSDAG 6 APRIL 2022
Victoria D9 Rotterdam D5 2-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Ring Pass Delft D6 Leonidas D20 4-1
Leonidas D19 Spijkenisse D3 0-5
Pijnacker D3 Barendrecht D2 2-1
Dordrecht D3 Derby D3 2-1
Schiedam D8 HUDITO D6 0-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Spijkenisse D3 Pijnacker D3 11-0
HUDITO D6 Leonidas D19 2-0
Leonidas D20 Schiedam D8 4-3
Barendrecht D2 Dordrecht D3 0-6
Rotterdam D5 Ring Pass Delft D6 2-0
Derby D3 Victoria D9 0-2
ZONDAG 1 MEI 2022
Ring Pass Delft D6 Leonidas D19 3-1
WOENSDAG 4 MEI 2022
Victoria D9 Barendrecht D2 2-3
ZONDAG 8 MEI 2022
Schiedam D8 Rotterdam D5 0-3
HUDITO D6 Leonidas D20 2-3
Dordrecht D3 Spijkenisse D3 1-5
ZONDAG 15 MEI 2022
Barendrecht D2 Ring Pass Delft D6 1-2
Spijkenisse D3 Victoria D9 5-0
Leonidas D20 Leonidas D19 8-2
Rotterdam D5 HUDITO D6 1-0
Derby D3 Schiedam D8 2-0
Pijnacker D3 Dordrecht D3 3-5
Voorwaarden & disclaimer