1-header.jpg

Dames-7

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 13 MAART 2022
Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D16 Tempo '34 D2-O
Leonidas D21 Spijkenisse D4
Pollux D4 Rotterdam D7
Schiedam D10 Goeree Overflakkee D1
Voorne D2-O Delfshaven D2

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Voorne D2 10 27 9 0 1 45 8 0
2 Delfshaven D2 10 25 8 1 1 47 13 0
3 Tempo '34 D2 10 25 8 1 1 30 12 0
4 Leonidas D21 10 18 6 0 4 34 17 0
5 Schiedam D10 10 17 5 2 3 25 23 0
6 Groen-Geel D16 10 10 3 1 6 19 26 0
7 Pollux D4 10 10 3 1 6 14 38 0
8 Spijkenisse D4 10 9 3 0 7 19 34 0
9 Goeree Overflakkee D1 10 9 3 0 7 16 44 0
10 Feijenoord D2 10 7 2 1 7 17 33 0
11 Rotterdam D7 10 4 1 1 8 17 35 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt VMHC Pollux D4 n.n.b uit
20 mrt HC Feijenoord D2 n.n.b thuis
27 mrt HC Delfshaven D2 n.n.b thuis
3 apr HCGO D1 n.n.b uit
10 apr R.G.H.C. Tempo '34 D2 n.n.b thuis
24 apr HV Spijkenisse D4 n.n.b uit
15 mei R.H.V. Leonidas D21 n.n.b uit
22 mei Groen-Geel D16 n.n.b thuis
29 mei HC Schiedam D10 n.n.b uit
12 jun HC Voorne D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Delfshaven D2 Voorne D2-O 0-3
Rotterdam D7 Pollux D4 3-4
Spijkenisse D4 Leonidas D21 1-4
Tempo '34 D2-O Groen-Geel D16 5-0
Goeree Overflakkee D1 Schiedam D10 1-6
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Groen-Geel D16 Spijkenisse D4 3-4
Schiedam D10 Tempo '34 D2-O 0-2
Voorne D2-O Goeree Overflakkee D1 7-0
Pollux D4 Delfshaven D2 1-7
Feijenoord D2-O Rotterdam D7 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Delfshaven D2 Rotterdam D7 5-1
Spijkenisse D4 Schiedam D10 2-4
Tempo '34 D2-O Voorne D2-O 0-4
Goeree Overflakkee D1 Pollux D4 6-1
Leonidas D21 Feijenoord D2-O 4-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Pollux D4 Tempo '34 D2-O 0-1
Rotterdam D7 Goeree Overflakkee D1 2-4
Voorne D2-O Spijkenisse D4 2-0
Groen-Geel D16 Leonidas D21 0-2
Feijenoord D2-O Delfshaven D2 1-5
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Goeree Overflakkee D1 Delfshaven D2 2-5
Spijkenisse D4 Pollux D4 1-2
Tempo '34 D2-O Rotterdam D7 2-1
Groen-Geel D16 Feijenoord D2-O 3-2
Leonidas D21 Schiedam D10 1-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Rotterdam D7 Spijkenisse D4 3-4
Feijenoord D2-O Goeree Overflakkee D1 2-0
Schiedam D10 Groen-Geel D16 1-1
Delfshaven D2 Tempo '34 D2-O 2-2
Voorne D2-O Leonidas D21 6-3
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Leonidas D21 Pollux D4 8-0
Schiedam D10 Feijenoord D2-O 6-2
Groen-Geel D16 Voorne D2-O 0-2
Tempo '34 D2-O Goeree Overflakkee D1 9-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Pollux D4 Groen-Geel D16 2-1
Voorne D2-O Schiedam D10 2-3
Rotterdam D7 Leonidas D21 1-4
Feijenoord D2-O Tempo '34 D2-O 1-3
Goeree Overflakkee D1 Spijkenisse D4 1-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Voorne D2-O Feijenoord D2-O 6-0
Groen-Geel D16 Rotterdam D7 4-1
Spijkenisse D4 Tempo '34 D2-O 1-3
Schiedam D10 Pollux D4 2-2
Leonidas D21 Delfshaven D2 0-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Pollux D4 Voorne D2-O 1-7
Rotterdam D7 Schiedam D10 3-1
Goeree Overflakkee D1 Leonidas D21 0-6
Spijkenisse D4 Feijenoord D2-O 4-3
Delfshaven D2 Groen-Geel D16 6-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Groen-Geel D16 Goeree Overflakkee D1 6-1
Feijenoord D2-O Pollux D4 2-1
Voorne D2-O Rotterdam D7 6-1
Leonidas D21 Tempo '34 D2-O 2-3
Schiedam D10 Delfshaven D2 0-7
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Spijkenisse D4 Delfshaven D2 2-9
Voorwaarden & disclaimer