1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 3 thuiswedstrijd(en) en 7 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 27 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
08:20 Thuis M6E10 HC Pijnacker M6E5
08:20 Thuis J6E03 VMHC Pollux J6E1
08:30 Uit M8E04 Hockeyclub Barendrecht M8E3
08:30 Uit M8E10 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs M8E7
08:30 Uit JD03 Hockeyclub Barendrecht JD2

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

Dames-7

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Thuis Uit Aanvang
Feijenoord D2-O Pollux D4 12:30
Groen-Geel D16 Goeree Overflakkee D1 11:00
Leonidas D21 Tempo '34 D2-O 8:30
Schiedam D10 Delfshaven D2 10:30
Voorne D2-O Rotterdam D7 10:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Voorne D2 9 24 8 0 1 39 7 0
2 Tempo '34 D2 9 22 7 1 1 27 10 0
3 Delfshaven D2 8 19 6 1 1 31 11 0
4 Leonidas D21 9 18 6 0 3 32 14 0
5 Schiedam D10 9 17 5 2 2 25 16 0
6 Pollux D4 9 10 3 1 5 13 36 0
7 Spijkenisse D4 9 9 3 0 6 17 25 0
8 Goeree Overflakkee D1 9 9 3 0 6 15 38 0
9 Groen-Geel D16 9 7 2 1 6 13 25 0
10 Rotterdam D7 9 4 1 1 7 16 29 0
11 Feijenoord D2 9 4 1 1 7 15 32 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov HC Voorne D2-O 10:30 uit
13 mrt VMHC Pollux D4 n.n.b uit
20 mrt HC Feijenoord D2 n.n.b thuis
27 mrt HC Delfshaven D2 n.n.b thuis
3 apr HCGO D1 n.n.b uit
10 apr R.G.H.C. Tempo '34 D2 n.n.b thuis
24 apr HV Spijkenisse D4 n.n.b uit
15 mei R.H.V. Leonidas D21 n.n.b uit
22 mei Groen-Geel D16 n.n.b thuis
29 mei HC Schiedam D10 n.n.b uit
12 jun HC Voorne D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Delfshaven D2 Voorne D2-O 0-3
Goeree Overflakkee D1 Schiedam D10 1-6
Rotterdam D7 Pollux D4 3-4
Spijkenisse D4 Leonidas D21 1-4
Tempo '34 D2-O Groen-Geel D16 5-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Schiedam D10 Tempo '34 D2-O 0-2
Voorne D2-O Goeree Overflakkee D1 7-0
Pollux D4 Delfshaven D2 1-7
Groen-Geel D16 Spijkenisse D4 3-4
Feijenoord D2-O Rotterdam D7 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Delfshaven D2 Rotterdam D7 5-1
Spijkenisse D4 Schiedam D10 2-4
Tempo '34 D2-O Voorne D2-O 0-4
Goeree Overflakkee D1 Pollux D4 6-1
Leonidas D21 Feijenoord D2-O 4-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Groen-Geel D16 Leonidas D21 0-2
Rotterdam D7 Goeree Overflakkee D1 2-4
Pollux D4 Tempo '34 D2-O 0-1
Voorne D2-O Spijkenisse D4 2-0
Feijenoord D2-O Delfshaven D2 1-5
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Tempo '34 D2-O Rotterdam D7 2-1
Leonidas D21 Schiedam D10 1-2
Groen-Geel D16 Feijenoord D2-O 3-2
Goeree Overflakkee D1 Delfshaven D2 2-5
Spijkenisse D4 Pollux D4 1-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Feijenoord D2-O Goeree Overflakkee D1 2-0
Schiedam D10 Groen-Geel D16 1-1
Voorne D2-O Leonidas D21 6-3
Rotterdam D7 Spijkenisse D4 3-4
Delfshaven D2 Tempo '34 D2-O 2-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Leonidas D21 Pollux D4 8-0
Groen-Geel D16 Voorne D2-O 0-2
Tempo '34 D2-O Goeree Overflakkee D1 9-1
Schiedam D10 Feijenoord D2-O 6-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Goeree Overflakkee D1 Spijkenisse D4 1-0
Feijenoord D2-O Tempo '34 D2-O 1-3
Voorne D2-O Schiedam D10 2-3
Rotterdam D7 Leonidas D21 1-4
Pollux D4 Groen-Geel D16 2-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Voorne D2-O Feijenoord D2-O 6-0
Spijkenisse D4 Tempo '34 D2-O 1-3
Groen-Geel D16 Rotterdam D7 4-1
Leonidas D21 Delfshaven D2 0-1
Schiedam D10 Pollux D4 2-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Pollux D4 Voorne D2-O 1-7
Rotterdam D7 Schiedam D10 3-1
Spijkenisse D4 Feijenoord D2-O 4-3
Delfshaven D2 Groen-Geel D16 6-1
Goeree Overflakkee D1 Leonidas D21 0-6
Voorwaarden & disclaimer