1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E2
13:45 Thuis MA03 hdm MA4

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
10:15 Thuis J6E04 HC De IJssel J6E1

Dames-7

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Delfshaven D2 Leonidas D21 12:30
Feijenoord D2-O Voorne D2-O 13:30
Pollux D4 Schiedam D10 11:00
Rotterdam D7 Groen-Geel D16 12:15
Tempo '34 D2-O Spijkenisse D4 14:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Delfshaven D2 17 39 12 3 2 74 23 0
2 Voorne D2 17 37 12 1 4 58 19 0
3 Tempo '34 D2 18 37 12 1 5 47 26 0
4 Groen-Geel D16 17 27 8 3 6 38 32 0
5 Schiedam D10 17 27 8 3 6 41 37 0
6 Leonidas D21 16 26 9 2 5 53 27 3
7 Spijkenisse D4 18 22 7 1 10 34 54 0
8 Pollux D4 17 22 7 1 9 29 56 0
9 Feijenoord D2 17 16 5 1 11 37 57 0
10 Goeree Overflakkee D1 18 9 3 0 15 31 82 0
11 Rotterdam D7 16 8 2 2 12 27 56 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Groen-Geel D16 12:15 thuis - Veld 3
29 mei HC Schiedam D10 11:15 uit
4 jun R.H.V. Leonidas D21 n.n.b uit
12 jun HC Voorne D2 16:00 thuis - Stadion

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Delfshaven D2 Voorne D2-O 0-3
Rotterdam D7 Pollux D4 3-4
Spijkenisse D4 Leonidas D21 1-4
Tempo '34 D2-O Groen-Geel D16 5-0
Goeree Overflakkee D1 Schiedam D10 1-6
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Groen-Geel D16 Spijkenisse D4 3-4
Schiedam D10 Tempo '34 D2-O 0-2
Voorne D2-O Goeree Overflakkee D1 7-0
Pollux D4 Delfshaven D2 1-7
Feijenoord D2-O Rotterdam D7 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Delfshaven D2 Rotterdam D7 5-1
Spijkenisse D4 Schiedam D10 2-4
Tempo '34 D2-O Voorne D2-O 0-4
Goeree Overflakkee D1 Pollux D4 6-1
Leonidas D21 Feijenoord D2-O 4-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Pollux D4 Tempo '34 D2-O 0-1
Rotterdam D7 Goeree Overflakkee D1 2-4
Voorne D2-O Spijkenisse D4 2-0
Groen-Geel D16 Leonidas D21 0-2
Feijenoord D2-O Delfshaven D2 1-5
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Goeree Overflakkee D1 Delfshaven D2 2-5
Spijkenisse D4 Pollux D4 1-2
Tempo '34 D2-O Rotterdam D7 2-1
Groen-Geel D16 Feijenoord D2-O 3-2
Leonidas D21 Schiedam D10 1-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Rotterdam D7 Spijkenisse D4 3-4
Feijenoord D2-O Goeree Overflakkee D1 2-0
Schiedam D10 Groen-Geel D16 1-1
Delfshaven D2 Tempo '34 D2-O 2-2
Voorne D2-O Leonidas D21 6-3
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Leonidas D21 Pollux D4 8-0
Schiedam D10 Feijenoord D2-O 6-2
Groen-Geel D16 Voorne D2-O 0-2
Tempo '34 D2-O Goeree Overflakkee D1 9-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Pollux D4 Groen-Geel D16 2-1
Voorne D2-O Schiedam D10 2-3
Rotterdam D7 Leonidas D21 1-4
Feijenoord D2-O Tempo '34 D2-O 1-3
Goeree Overflakkee D1 Spijkenisse D4 1-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Voorne D2-O Feijenoord D2-O 6-0
Groen-Geel D16 Rotterdam D7 4-1
Spijkenisse D4 Tempo '34 D2-O 1-3
Schiedam D10 Pollux D4 2-2
Leonidas D21 Delfshaven D2 0-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Pollux D4 Voorne D2-O 1-7
Rotterdam D7 Schiedam D10 3-1
Goeree Overflakkee D1 Leonidas D21 0-6
Spijkenisse D4 Feijenoord D2-O 4-3
Delfshaven D2 Groen-Geel D16 6-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Groen-Geel D16 Goeree Overflakkee D1 6-1
Feijenoord D2-O Pollux D4 2-1
Voorne D2-O Rotterdam D7 6-1
Leonidas D21 Tempo '34 D2-O 2-3
Schiedam D10 Delfshaven D2 0-7
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Spijkenisse D4 Delfshaven D2 2-9
ZONDAG 13 MAART 2022
Leonidas D21 Spijkenisse D4 6-0
Schiedam D10 Goeree Overflakkee D1 3-2
Voorne D2-O Delfshaven D2 0-0
Pollux D4 Rotterdam D7 4-2
Groen-Geel D16 Tempo '34 D2-O 3-1
ZONDAG 20 MAART 2022
Spijkenisse D4 Groen-Geel D16 1-1
Tempo '34 D2-O Schiedam D10 0-1
Goeree Overflakkee D1 Voorne D2-O 2-4
Rotterdam D7 Feijenoord D2-O 1-5
Delfshaven D2 Pollux D4 5-2
ZONDAG 27 MAART 2022
Rotterdam D7 Delfshaven D2 2-2
Pollux D4 Goeree Overflakkee D1 4-1
Voorne D2-O Tempo '34 D2-O 4-2
Feijenoord D2-O Leonidas D21 1-4
Schiedam D10 Spijkenisse D4 1-2
ZONDAG 3 APRIL 2022
Leonidas D21 Groen-Geel D16 1-1
Delfshaven D2 Feijenoord D2-O 1-4
Tempo '34 D2-O Pollux D4 1-0
Spijkenisse D4 Voorne D2-O 3-1
Goeree Overflakkee D1 Rotterdam D7 2-3
ZONDAG 10 APRIL 2022
Feijenoord D2-O Groen-Geel D16 1-3
Schiedam D10 Leonidas D21 4-4
Pollux D4 Spijkenisse D4 2-1
Rotterdam D7 Tempo '34 D2-O 0-5
ZONDAG 24 APRIL 2022
Spijkenisse D4 Rotterdam D7 3-2
Leonidas D21 Voorne D2-O 2-1
Groen-Geel D16 Schiedam D10 3-1
Goeree Overflakkee D1 Feijenoord D2-O 4-5
Tempo '34 D2-O Delfshaven D2 0-2
ZONDAG 1 MEI 2022
Delfshaven D2 Goeree Overflakkee D1 12-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Delfshaven D2 Spijkenisse D4 5-1
Pollux D4 Leonidas D21 3-2
Voorne D2-O Groen-Geel D16 1-2
Feijenoord D2-O Schiedam D10 1-6
Goeree Overflakkee D1 Tempo '34 D2-O 1-3
ZONDAG 15 MEI 2022
Tempo '34 D2-O Feijenoord D2-O 5-3
Schiedam D10 Voorne D2-O 0-2
Groen-Geel D16 Pollux D4 6-0
Spijkenisse D4 Goeree Overflakkee D1 4-2
Voorwaarden & disclaimer