1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 3 thuiswedstrijd(en) en 7 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 27 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
08:20 Thuis M6E10 HC Pijnacker M6E5
08:20 Thuis J6E03 VMHC Pollux J6E1
08:30 Uit M8E04 Hockeyclub Barendrecht M8E3
08:30 Uit M8E10 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs M8E7
08:30 Uit JD03 Hockeyclub Barendrecht JD2

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

Dames-4

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Thuis Uit Aanvang
DSHC D4 Ommoord D2-O 14:30
Groen-Geel D5 Schiedam D4 16:15
Pijnacker D2-O Spijkenisse D2-O 10:30
Ring Pass Delft D5 Dordrecht D2-O 12:45
Rotterdam D4 Leonidas D10 14:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Victoria D6 10 27 9 0 1 44 8 0
2 Leonidas D10 10 25 8 1 1 28 8 0
3 Ommoord D2 10 23 7 2 1 20 9 0
4 Schiedam D4 10 18 6 0 4 35 21 0
5 Ring Pass Delft D5 10 17 5 2 3 20 15 0
6 Pijnacker D2 10 15 5 0 5 26 27 0
7 Dordrecht D2 10 14 4 2 4 16 20 0
8 Rotterdam D4 10 13 4 1 5 18 29 0
9 Groen-Geel D5 10 10 3 1 6 19 20 0
10 Derby D2 9 7 2 1 6 12 23 0
11 Spijkenisse D2 10 3 1 0 9 11 34 0
12 DSHC D4 9 0 0 0 9 4 39 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov R.H.V. Leonidas D10 14:30 thuis - 1
13 mrt HV Spijkenisse D2 n.n.b thuis
20 mrt HC Schiedam D4 n.n.b uit
27 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club D2 n.n.b thuis
3 apr OMHC D2 n.n.b uit
10 apr DSHC D4 n.n.b thuis
24 apr Ring Pass Delft D5 n.n.b uit
8 mei Groen-Geel D5 n.n.b thuis
15 mei HC Pijnacker D2 n.n.b uit
22 mei HV Victoria D6 n.n.b uit
29 mei H.C. Derby D2 n.n.b thuis
12 jun R.H.V. Leonidas D10 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Leonidas D10 Derby D2-O 4-2
Dordrecht D2-O Groen-Geel D5 2-0
DSHC D4 Victoria D6 1-6
Schiedam D4 Pijnacker D2-O 4-3
Ommoord D2-O Ring Pass Delft D5 2-0
Spijkenisse D2-O Rotterdam D4 3-6
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Derby D2-O Spijkenisse D2-O 3-0
Rotterdam D4 Schiedam D4 1-8
Pijnacker D2-O Dordrecht D2-O 6-2
Groen-Geel D5 Ommoord D2-O 1-2
Victoria D6 Leonidas D10 0-2
Ring Pass Delft D5 DSHC D4 4-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Ommoord D2-O Pijnacker D2-O 3-1
DSHC D4 Groen-Geel D5 0-6
Dordrecht D2-O Rotterdam D4 5-0
Ring Pass Delft D5 Victoria D6 1-6
Spijkenisse D2-O Leonidas D10 1-4
Schiedam D4 Derby D2-O 7-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Leonidas D10 Schiedam D4 3-0
Derby D2-O Dordrecht D2-O 2-2
Rotterdam D4 Ommoord D2-O 1-4
Pijnacker D2-O DSHC D4 5-1
Groen-Geel D5 Ring Pass Delft D5 2-2
Victoria D6 Spijkenisse D2-O 5-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
DSHC D4 Rotterdam D4 0-2
Ommoord D2-O Derby D2-O 1-0
Schiedam D4 Spijkenisse D2-O 3-2
Groen-Geel D5 Victoria D6 2-4
Ring Pass Delft D5 Pijnacker D2-O 1-0
Dordrecht D2-O Leonidas D10 0-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Spijkenisse D2-O Dordrecht D2-O 0-1
Rotterdam D4 Ring Pass Delft D5 2-2
Pijnacker D2-O Groen-Geel D5 3-2
Victoria D6 Schiedam D4 5-1
Leonidas D10 Ommoord D2-O 2-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Groen-Geel D5 Rotterdam D4 2-1
Pijnacker D2-O Victoria D6 0-9
Dordrecht D2-O Schiedam D4 1-5
Ommoord D2-O Spijkenisse D2-O 3-2
DSHC D4 Leonidas D10 0-7
Ring Pass Delft D5 Derby D2-O 4-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Rotterdam D4 Pijnacker D2-O 3-2
Derby D2-O Groen-Geel D5 3-0
Leonidas D10 Ring Pass Delft D5 2-0
Spijkenisse D2-O DSHC D4 2-1
Schiedam D4 Ommoord D2-O 1-3
Victoria D6 Dordrecht D2-O 5-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Pijnacker D2-O Derby D2-O 3-2
Groen-Geel D5 Leonidas D10 0-2
Ring Pass Delft D5 Spijkenisse D2-O 4-0
DSHC D4 Schiedam D4 1-5
Ommoord D2-O Dordrecht D2-O 0-0
Rotterdam D4 Victoria D6 0-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Ommoord D2-O Victoria D6 0-1
Dordrecht D2-O DSHC D4 2-0
Spijkenisse D2-O Groen-Geel D5 1-4
Leonidas D10 Pijnacker D2-O 0-3
Derby D2-O Rotterdam D4 0-2
Schiedam D4 Ring Pass Delft D5 1-2
Voorwaarden & disclaimer