1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E2
13:45 Thuis MA03 hdm MA4

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
10:15 Thuis J6E04 HC De IJssel J6E1

Dames-2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
AMVJ D2-O Pinoké D3 16:20
Alecto-Augustinus D3 Kampong D3 11:00
Craeyenhout D2-O Alliance D2-O 10:30
HBS D2-O Leonidas D3 11:00
Ring Pass Delft D2 Almere D2-O 11:00
Rotterdam D2-O Groen-Geel D2 10:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rotterdam D2 19 52 17 1 1 78 18 0
2 Kampong D3 19 43 14 1 4 53 29 0
3 Craeyenhout D2 19 38 12 2 5 53 31 0
4 HBS D2 19 36 11 3 5 49 34 0
5 Leonidas D3 19 35 11 2 6 40 25 0
6 Ring Pass Delft D2 19 31 10 1 8 43 38 0
7 Alliance D2 18 24 7 3 8 30 35 0
8 Pinoké D3 19 21 6 3 10 33 47 0
9 AMVJ D2 19 16 4 4 11 31 49 0
10 Alecto D3 18 15 4 3 11 31 59 0
11 Almere D2 19 12 4 0 15 35 64 0
12 Groen-Geel D2 19 3 0 3 16 20 67 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Groen-Geel D2 10:30 thuis - Stadion
29 mei Almeerse HC D2-O 10:30 thuis - Stadion
12 jun Hockeyclub AMVJ D2 14:50 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Alecto-Augustinus D3 Groen-Geel D2 4-3
Alliance D2-O Rotterdam D2-O 2-1
HBS D2-O AMVJ D2-O 4-3
Craeyenhout D2-O Pinoké D3 3-0
Almere D2-O Kampong D3 2-4
Ring Pass Delft D2 Leonidas D3 2-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Rotterdam D2-O HBS D2-O 6-0
Pinoké D3 Ring Pass Delft D2 3-4
AMVJ D2-O Alecto-Augustinus D3 2-2
Leonidas D3 Almere D2-O 3-1
Groen-Geel D2 Craeyenhout D2-O 1-4
Kampong D3 Alliance D2-O 3-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Ring Pass Delft D2 Groen-Geel D2 2-1
Alecto-Augustinus D3 HBS D2-O 2-1
Craeyenhout D2-O AMVJ D2-O 2-1
Kampong D3 Rotterdam D2-O 0-4
Almere D2-O Pinoké D3 1-2
Alliance D2-O Leonidas D3 2-2
ZATERDAG 2 OKTOBER 2021
Alecto-Augustinus D3 Rotterdam D2-O 0-6
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
AMVJ D2-O Ring Pass Delft D2 2-2
Leonidas D3 Kampong D3 0-2
HBS D2-O Craeyenhout D2-O 3-3
Pinoké D3 Alliance D2-O 0-1
Groen-Geel D2 Almere D2-O 3-4
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Leonidas D3 Rotterdam D2-O 1-3
Kampong D3 Pinoké D3 3-1
Craeyenhout D2-O Alecto-Augustinus D3 3-2
Almere D2-O AMVJ D2-O 2-3
Ring Pass Delft D2 HBS D2-O 3-0
Alliance D2-O Groen-Geel D2 2-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
AMVJ D2-O Alliance D2-O 4-0
HBS D2-O Almere D2-O 3-2
Groen-Geel D2 Kampong D3 1-1
Rotterdam D2-O Craeyenhout D2-O 4-1
Alecto-Augustinus D3 Ring Pass Delft D2 2-5
Pinoké D3 Leonidas D3 3-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Leonidas D3 Groen-Geel D2 2-0
Ring Pass Delft D2 Craeyenhout D2-O 0-2
Kampong D3 AMVJ D2-O 3-1
Almere D2-O Alecto-Augustinus D3 3-2
Pinoké D3 Rotterdam D2-O 1-3
Alliance D2-O HBS D2-O 0-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Alecto-Augustinus D3 Alliance D2-O 1-5
AMVJ D2-O Leonidas D3 0-4
Groen-Geel D2 Pinoké D3 1-2
Craeyenhout D2-O Almere D2-O 8-1
HBS D2-O Kampong D3 0-2
Rotterdam D2-O Ring Pass Delft D2 5-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Groen-Geel D2 Rotterdam D2-O 0-5
Almere D2-O Ring Pass Delft D2 2-3
Kampong D3 Alecto-Augustinus D3 5-2
Leonidas D3 HBS D2-O 2-2
Pinoké D3 AMVJ D2-O 2-2
Alliance D2-O Craeyenhout D2-O 1-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Ring Pass Delft D2 Alliance D2-O 2-3
Almere D2-O Rotterdam D2-O 0-6
HBS D2-O Pinoké D3 2-0
AMVJ D2-O Groen-Geel D2 0-0
Craeyenhout D2-O Kampong D3 2-3
Alecto-Augustinus D3 Leonidas D3 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Rotterdam D2-O AMVJ D2-O 6-1
Groen-Geel D2 HBS D2-O 1-9
Kampong D3 Ring Pass Delft D2 3-1
Pinoké D3 Alecto-Augustinus D3 2-2
Alliance D2-O Almere D2-O 2-0
ZONDAG 6 MAART 2022
Leonidas D3 Craeyenhout D2-O 2-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Kampong D3 Almere D2-O 5-1
Pinoké D3 Craeyenhout D2-O 1-3
Leonidas D3 Ring Pass Delft D2 1-2
Groen-Geel D2 Alecto-Augustinus D3 1-1
Rotterdam D2-O Alliance D2-O 5-0
AMVJ D2-O HBS D2-O 2-3
ZONDAG 20 MAART 2022
Craeyenhout D2-O Groen-Geel D2 4-1
Alecto-Augustinus D3 AMVJ D2-O 3-0
Almere D2-O Leonidas D3 1-2
Alliance D2-O Kampong D3 1-4
HBS D2-O Rotterdam D2-O 2-2
ZONDAG 27 MAART 2022
Leonidas D3 Alliance D2-O 3-0
Pinoké D3 Almere D2-O 3-2
AMVJ D2-O Craeyenhout D2-O 1-3
HBS D2-O Alecto-Augustinus D3 3-0
Rotterdam D2-O Kampong D3 2-1
Groen-Geel D2 Ring Pass Delft D2 0-2
ZONDAG 3 APRIL 2022
Almere D2-O Groen-Geel D2 3-1
Ring Pass Delft D2 AMVJ D2-O 3-2
Craeyenhout D2-O HBS D2-O 2-1
Alliance D2-O Pinoké D3 3-3
Kampong D3 Leonidas D3 1-4
ZONDAG 10 APRIL 2022
Pinoké D3 Kampong D3 1-2
Alecto-Augustinus D3 Craeyenhout D2-O 1-4
HBS D2-O Ring Pass Delft D2 3-1
Groen-Geel D2 Alliance D2-O 0-7
Rotterdam D2-O Leonidas D3 1-0
AMVJ D2-O Almere D2-O 3-2
DINSDAG 12 APRIL 2022
Ring Pass Delft D2 Pinoké D3 1-2
WOENSDAG 13 APRIL 2022
Rotterdam D2-O Alecto-Augustinus D3 6-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Leonidas D3 Pinoké D3 3-1
Ring Pass Delft D2 Alecto-Augustinus D3 6-2
Almere D2-O HBS D2-O 2-5
Kampong D3 Groen-Geel D2 5-1
Craeyenhout D2-O Rotterdam D2-O 3-4
Alliance D2-O AMVJ D2-O 0-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Rotterdam D2-O Pinoké D3 6-1
Alecto-Augustinus D3 Almere D2-O 4-2
HBS D2-O Alliance D2-O 2-0
Groen-Geel D2 Leonidas D3 1-5
AMVJ D2-O Kampong D3 1-5
MAANDAG 9 MEI 2022
Craeyenhout D2-O Ring Pass Delft D2 2-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Almere D2-O Craeyenhout D2-O 4-2
Pinoké D3 Groen-Geel D2 5-4
Leonidas D3 AMVJ D2-O 3-2
Ring Pass Delft D2 Rotterdam D2-O 1-3
Kampong D3 HBS D2-O 1-3
Voorwaarden & disclaimer