1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 3 thuiswedstrijd(en) en 7 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 27 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
08:20 Thuis M6E10 HC Pijnacker M6E5
08:20 Thuis J6E03 VMHC Pollux J6E1
08:30 Uit M8E04 Hockeyclub Barendrecht M8E3
08:30 Uit M8E10 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs M8E7
08:30 Uit JD03 Hockeyclub Barendrecht JD2

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

Dames-3

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs D2-O Zoetermeer D2-O 10:45
DSHC D2-O IJssel D2-O 10:45
Kampong D5 Rotterdam D3 14:30
Leiden D3 Schiedam D2-O 13:00
Leonidas D6 Victoria D3 8:30
Roomburg D3-O Leonidas D7 10:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schiedam D2 10 26 8 2 0 27 10 0
2 Zoetermeer D2 10 25 8 1 1 36 7 0
3 Victoria D3 10 23 7 2 1 32 15 0
4 Berkel-Rodenrijs D2 10 22 7 1 2 22 8 0
5 Rotterdam D3 10 16 5 1 4 15 17 0
6 Kampong D5 10 15 4 3 3 26 18 0
7 Roomburg D3 10 11 3 2 5 24 22 0
8 Leonidas D6 10 9 3 0 7 10 21 0
9 DSHC D2 10 8 2 2 6 12 21 0
10 Leiden D3 10 7 1 4 5 7 24 0
11 Leonidas D7 10 4 1 1 8 4 30 0
12 IJssel D2 10 3 0 3 7 5 27 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov SV Kampong Hockey D5 14:30 uit
13 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D3 n.n.b uit
20 mrt R.H.V. Leonidas D6 n.n.b thuis
27 mrt LOHC D3 n.n.b uit
3 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer D2 n.n.b thuis
10 apr HC Schiedam D2 n.n.b uit
24 apr HV Victoria D3 n.n.b thuis
8 mei R.H.V. Leonidas D7 n.n.b uit
15 mei Berkel Rodenrijs D2 n.n.b thuis
22 mei HC De IJssel D2 n.n.b thuis
29 mei DSHC D2 n.n.b uit
12 jun SV Kampong Hockey D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
DSHC D2-O Berkel-Rodenrijs D2-O 0-2
Rotterdam D3 Roomburg D3-O 0-4
Schiedam D2-O Zoetermeer D2-O 2-1
Leonidas D7 Leonidas D6 1-0
Victoria D3 Leiden D3 2-0
IJssel D2-O Kampong D5 1-8
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Roomburg D3-O IJssel D2-O 2-2
Leonidas D6 Rotterdam D3 0-1
Leiden D3 Leonidas D7 2-1
Berkel-Rodenrijs D2-O Schiedam D2-O 0-1
Kampong D5 DSHC D2-O 1-0
Zoetermeer D2-O Victoria D3 4-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
IJssel D2-O Leonidas D6 0-1
DSHC D2-O Roomburg D3-O 2-3
Kampong D5 Berkel-Rodenrijs D2-O 1-2
Leonidas D7 Zoetermeer D2-O 0-6
Rotterdam D3 Leiden D3 1-1
Victoria D3 Schiedam D2-O 3-3
MAANDAG 27 SEPTEMBER 2021
Roomburg D3-O Kampong D5 3-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Schiedam D2-O Leonidas D7 6-0
Zoetermeer D2-O Rotterdam D3 3-0
Leiden D3 IJssel D2-O 0-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Roomburg D3-O Berkel-Rodenrijs D2-O 1-2
IJssel D2-O Zoetermeer D2-O 1-5
Rotterdam D3 Schiedam D2-O 1-2
Kampong D5 Leonidas D6 5-1
DSHC D2-O Leiden D3 1-1
Leonidas D7 Victoria D3 1-4
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Victoria D3 Rotterdam D3 3-2
Schiedam D2-O IJssel D2-O 2-0
Leiden D3 Kampong D5 1-1
Leonidas D6 Roomburg D3-O 3-1
Zoetermeer D2-O DSHC D2-O 5-0
DINSDAG 19 OKTOBER 2021
Berkel-Rodenrijs D2-O Victoria D3 0-0
DONDERDAG 21 OKTOBER 2021
Leonidas D6 DSHC D2-O 0-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Rotterdam D3 Leonidas D7 1-0
Roomburg D3-O Leiden D3 5-0
Leonidas D6 Berkel-Rodenrijs D2-O 1-4
IJssel D2-O Victoria D3 0-5
DSHC D2-O Schiedam D2-O 2-2
Kampong D5 Zoetermeer D2-O 1-1
DINSDAG 2 NOVEMBER 2021
Berkel-Rodenrijs D2-O Leonidas D7 3-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Leiden D3 Leonidas D6 1-2
Berkel-Rodenrijs D2-O Rotterdam D3 1-3
Leonidas D7 IJssel D2-O 0-0
Victoria D3 DSHC D2-O 3-1
Schiedam D2-O Kampong D5 3-0
Zoetermeer D2-O Roomburg D3-O 2-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Kampong D5 Victoria D3 1-6
DSHC D2-O Leonidas D7 3-0
Roomburg D3-O Schiedam D2-O 2-3
IJssel D2-O Rotterdam D3 1-2
Leonidas D6 Zoetermeer D2-O 1-4
Leiden D3 Berkel-Rodenrijs D2-O 0-6
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Schiedam D2-O Leonidas D6 3-1
Victoria D3 Roomburg D3-O 5-3
Leonidas D7 Kampong D5 0-5
IJssel D2-O Berkel-Rodenrijs D2-O 0-2
Zoetermeer D2-O Leiden D3 5-1
Rotterdam D3 DSHC D2-O 4-2
Voorwaarden & disclaimer