1-header.jpg

Heren-3

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 6 MAART 2022
Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel H3-O DSHC H2-O

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HUDITO H2 11 27 9 0 2 38 16 0
2 Rotterdam H3 11 22 7 1 3 25 17 0
3 Groen-Geel H3 10 22 7 1 2 21 13 0
4 Berkel-Rodenrijs H2 11 21 7 0 4 34 24 0
5 Cartouche H4 11 18 6 0 5 39 23 0
6 Leonidas H4 11 16 5 1 5 19 21 0
7 DSHC H2 10 15 5 0 5 26 29 0
8 Barendrecht H2 11 13 4 1 6 20 28 0
9 HDS H2 11 13 4 1 6 18 26 0
10 Victoria H3 11 12 3 3 5 25 30 0
11 Ring Pass Delft H4 11 7 2 1 8 24 43 0
12 Schiedam H3 11 4 1 1 9 16 35 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt D.H.C. Hudito H2 n.n.b uit
20 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE H4 n.n.b thuis
27 mrt HDS H2 n.n.b thuis
3 apr HV Victoria H3 n.n.b uit
10 apr Groen-Geel H3 n.n.b thuis
24 apr Hockeyclub Barendrecht H2 14:45 uit
8 mei DSHC H2 n.n.b thuis
15 mei Berkel Rodenrijs H2 n.n.b uit
22 mei R.H.V. Leonidas H4 n.n.b thuis
29 mei Ring Pass Delft H4 n.n.b uit
12 jun HC Schiedam H3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
HDS H2-O Schiedam H3 2-1
Victoria H3 Ring Pass Delft H4 3-3
Rotterdam H3 HUDITO H2-O 1-4
Groen-Geel H3-O Leonidas H4 1-0
Barendrecht H2 Berkel-Rodenrijs H2-O 1-2
DSHC H2-O Cartouche H4 3-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Cartouche H4 Rotterdam H3 0-1
Ring Pass Delft H4 Groen-Geel H3-O 1-3
Schiedam H3 Victoria H3 3-3
Leonidas H4 Barendrecht H2 4-0
HUDITO H2-O HDS H2-O 3-1
Berkel-Rodenrijs H2-O DSHC H2-O 4-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
DSHC H2-O Leonidas H4 4-2
Groen-Geel H3-O Schiedam H3 1-0
HDS H2-O Rotterdam H3 2-3
Barendrecht H2 Ring Pass Delft H4 3-2
Victoria H3 HUDITO H2-O 1-5
Berkel-Rodenrijs H2-O Cartouche H4 5-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Cartouche H4 HDS H2-O 1-3
HUDITO H2-O Groen-Geel H3-O 1-2
Rotterdam H3 Victoria H3 2-0
Ring Pass Delft H4 DSHC H2-O 3-5
Schiedam H3 Barendrecht H2 3-1
Leonidas H4 Berkel-Rodenrijs H2-O 1-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
DSHC H2-O Schiedam H3 3-2
Barendrecht H2 HUDITO H2-O 0-3
Leonidas H4 Cartouche H4 1-7
Groen-Geel H3-O Rotterdam H3 3-3
Berkel-Rodenrijs H2-O Ring Pass Delft H4 1-3
Victoria H3 HDS H2-O 5-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Schiedam H3 Berkel-Rodenrijs H2-O 1-4
Cartouche H4 Victoria H3 4-0
HUDITO H2-O DSHC H2-O 2-1
Ring Pass Delft H4 Leonidas H4 2-5
Rotterdam H3 Barendrecht H2 3-0
HDS H2-O Groen-Geel H3-O 0-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Leonidas H4 Schiedam H3 1-0
Groen-Geel H3-O Victoria H3 3-1
DSHC H2-O Rotterdam H3 3-2
Berkel-Rodenrijs H2-O HUDITO H2-O 3-4
Barendrecht H2 HDS H2-O 1-1
Ring Pass Delft H4 Cartouche H4 1-7
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Cartouche H4 Groen-Geel H3-O 2-1
Schiedam H3 Ring Pass Delft H4 2-4
Victoria H3 Barendrecht H2 3-4
HDS H2-O DSHC H2-O 2-1
Rotterdam H3 Berkel-Rodenrijs H2-O 2-1
HUDITO H2-O Leonidas H4 4-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Ring Pass Delft H4 HUDITO H2-O 1-3
Barendrecht H2 Groen-Geel H3-O 1-3
Schiedam H3 Cartouche H4 3-8
Berkel-Rodenrijs H2-O HDS H2-O 4-1
Leonidas H4 Rotterdam H3 2-0
DSHC H2-O Victoria H3 2-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Barendrecht H2 Cartouche H4 2-1
HDS H2-O Leonidas H4 0-2
Victoria H3 Berkel-Rodenrijs H2-O 5-3
Rotterdam H3 Ring Pass Delft H4 6-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
DSHC H2-O Barendrecht H2 3-7
Cartouche H4 HUDITO H2-O 5-3
Berkel-Rodenrijs H2-O Groen-Geel H3-O 4-2
Schiedam H3 Rotterdam H3 1-2
Ring Pass Delft H4 HDS H2-O 3-5
Leonidas H4 Victoria H3 0-0
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
HUDITO H2-O Schiedam H3 6-0
Voorwaarden & disclaimer