1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1

Heren-7

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Gouda H2-O IJssel H3 16:30
Leonidas H22 Spijkenisse H2-O 17:45
Pollux H4 Derby H3 11:00
Rotterdam H7 Barendrecht H4 16:00
Tempo '34 H2-O Victoria H6 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Derby H3 17 49 16 1 0 113 13 0
2 Pollux H4 18 42 14 0 4 69 24 0
3 Dordrecht H2 17 39 12 3 2 60 12 0
4 Leonidas H22 17 33 11 0 6 67 32 0
5 IJssel H3 17 29 9 2 6 55 36 0
6 Victoria H6 18 25 8 1 9 37 43 0
7 Tempo '34 H2 17 23 7 2 8 42 55 0
8 Barendrecht H4 17 21 7 0 10 36 62 0
9 Gouda H2 17 9 3 0 14 24 95 0
10 Rotterdam H7 17 3 1 0 16 21 87 0
11 Spijkenisse H2 16 1 1 1 14 16 81 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Hockeyclub Barendrecht H4 16:00 thuis - Veld 3
29 mei HV Spijkenisse H2 12:00 uit
12 jun H.C. Derby H3 12:15 thuis - AH De Wolf - veld 7

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Leonidas H22 Pollux H4 3-4
Rotterdam H7 Dordrecht H2-O 0-6
Gouda H2-O Derby H3 3-4
Tempo '34 H2-O Spijkenisse H2-O 1-1
Victoria H6 Barendrecht H4 2-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Barendrecht H4 IJssel H3 3-2
Spijkenisse H2-O Victoria H6 0-5
Derby H3 Tempo '34 H2-O 7-1
Dordrecht H2-O Gouda H2-O 4-1
Pollux H4 Rotterdam H7 6-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rotterdam H7 Leonidas H22 2-6
Gouda H2-O Pollux H4 1-6
Tempo '34 H2-O Dordrecht H2-O 1-0
Victoria H6 Derby H3 0-9
IJssel H3 Spijkenisse H2-O 6-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Spijkenisse H2-O Barendrecht H4 0-2
Derby H3 IJssel H3 5-2
Dordrecht H2-O Victoria H6 3-0
Pollux H4 Tempo '34 H2-O 2-1
Leonidas H22 Gouda H2-O 6-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Victoria H6 Pollux H4 1-3
Tempo '34 H2-O Leonidas H22 1-3
Gouda H2-O Rotterdam H7 1-4
Barendrecht H4 Derby H3 0-7
IJssel H3 Dordrecht H2-O 1-4
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Derby H3 Spijkenisse H2-O 9-1
Rotterdam H7 Tempo '34 H2-O 0-6
Dordrecht H2-O Barendrecht H4 7-0
Pollux H4 IJssel H3 3-2
Leonidas H22 Victoria H6 2-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Barendrecht H4 Pollux H4 2-4
Tempo '34 H2-O Gouda H2-O 7-1
Victoria H6 Rotterdam H7 3-1
IJssel H3 Leonidas H22 2-5
Spijkenisse H2-O Dordrecht H2-O 0-6
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Rotterdam H7 IJssel H3 0-4
Leonidas H22 Barendrecht H4 6-2
Pollux H4 Spijkenisse H2-O 5-2
Dordrecht H2-O Derby H3 1-1
Gouda H2-O Victoria H6 1-6
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Victoria H6 Tempo '34 H2-O 3-2
IJssel H3 Gouda H2-O 7-0
Barendrecht H4 Rotterdam H7 5-2
Spijkenisse H2-O Leonidas H22 0-6
Derby H3 Pollux H4 1-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Rotterdam H7 Spijkenisse H2-O 1-2
Gouda H2-O Barendrecht H4 2-0
Tempo '34 H2-O IJssel H3 3-3
Derby H3 Leonidas H22 6-0
Pollux H4 Dordrecht H2-O 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Barendrecht H4 Tempo '34 H2-O 5-1
Spijkenisse H2-O Gouda H2-O 3-4
Derby H3 Rotterdam H7 8-0
Dordrecht H2-O Leonidas H22 2-0
IJssel H3 Victoria H6 4-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Barendrecht H4 Victoria H6 3-1
Derby H3 Gouda H2-O 17-0
Dordrecht H2-O Rotterdam H7 5-0
Pollux H4 Leonidas H22 3-0
Spijkenisse H2-O Tempo '34 H2-O 1-3
ZONDAG 20 MAART 2022
Rotterdam H7 Pollux H4 0-7
Gouda H2-O Dordrecht H2-O 1-4
Tempo '34 H2-O Derby H3 1-7
Victoria H6 Spijkenisse H2-O 3-0
IJssel H3 Barendrecht H4 3-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Pollux H4 Gouda H2-O 9-0
Dordrecht H2-O Tempo '34 H2-O 8-0
Derby H3 Victoria H6 8-0
Spijkenisse H2-O IJssel H3 2-7
Leonidas H22 Rotterdam H7 8-2
ZONDAG 3 APRIL 2022
Victoria H6 Dordrecht H2-O 0-0
Tempo '34 H2-O Pollux H4 2-5
Gouda H2-O Leonidas H22 0-8
Barendrecht H4 Spijkenisse H2-O 5-1
IJssel H3 Derby H3 2-4
ZONDAG 10 APRIL 2022
Derby H3 Barendrecht H4 7-1
Leonidas H22 Tempo '34 H2-O 3-4
Pollux H4 Victoria H6 2-1
Dordrecht H2-O IJssel H3 1-1
Rotterdam H7 Gouda H2-O 3-4
ZONDAG 24 APRIL 2022
Barendrecht H4 Dordrecht H2-O 3-6
Spijkenisse H2-O Derby H3 0-10
Tempo '34 H2-O Rotterdam H7 3-2
Victoria H6 Leonidas H22 1-2
IJssel H3 Pollux H4 2-0
ZONDAG 8 MEI 2022
Pollux H4 Barendrecht H4 2-3
Leonidas H22 IJssel H3 0-1
Rotterdam H7 Victoria H6 2-7
Gouda H2-O Tempo '34 H2-O 4-5
ZONDAG 15 MEI 2022
Victoria H6 Gouda H2-O 2-1
Derby H3 Dordrecht H2-O 3-1
Spijkenisse H2-O Pollux H4 1-8
Barendrecht H4 Leonidas H22 1-9
IJssel H3 Rotterdam H7 6-2
Voorwaarden & disclaimer