1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E2
13:45 Thuis MA03 hdm MA4

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
10:15 Thuis J6E04 HC De IJssel J6E1

Heren-2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Almere H2-O Amsterdam H2-O 10:30
Amsterdam H3 Cartouche H2-O 10:45
Kampong H2-O Rotterdam H2-O 10:45
Klein Zwitserland H2-O Amsterdam H4 11:00
Leonidas H2-O Hurley H2-O 10:00
Pinoké H2-O Bloemendaal H2-O 10:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amsterdam H3 19 43 13 4 2 75 41 0
2 Pinoké H2 19 42 13 3 3 72 38 0
3 Bloemendaal H2 19 35 10 5 4 56 35 0
4 Almere H2 19 34 11 1 7 51 40 0
5 Hurley H2 19 30 9 3 7 40 40 0
6 Kampong H2 19 28 7 7 5 53 46 0
7 Rotterdam H2 19 24 7 3 9 42 47 0
8 Klein Zwitserland H2 19 24 6 6 7 41 41 0
9 Cartouche H2 19 21 6 3 10 47 65 0
10 Amsterdam H4 19 15 4 3 12 44 76 0
11 Leonidas H2 19 12 2 6 11 28 47 0
12 Amsterdam H2 19 11 3 2 14 30 63 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei SV Kampong Hockey H2-O 10:45 uit
29 mei R.H.V. Leonidas H2-O 10:30 thuis - Vrienden van HC Rdam - veld 2
12 jun AH & BC H3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Pinoké H2-O Almere H2-O 4-2
Leonidas H2-O Amsterdam H2-O 2-1
Amsterdam H3 Bloemendaal H2-O 3-3
Cartouche H2-O Rotterdam H2-O 2-3
Hurley H2-O Klein Zwitserland H2-O 3-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Almere H2-O Kampong H2-O 1-3
Rotterdam H2-O Hurley H2-O 3-2
Klein Zwitserland H2-O Pinoké H2-O 1-0
Bloemendaal H2-O Cartouche H2-O 5-0
Amsterdam H4 Leonidas H2-O 1-2
Amsterdam H2-O Amsterdam H3 3-7
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Cartouche H2-O Amsterdam H2-O 5-2
Leonidas H2-O Almere H2-O 1-2
Hurley H2-O Bloemendaal H2-O 3-4
Kampong H2-O Pinoké H2-O 2-2
Rotterdam H2-O Klein Zwitserland H2-O 0-4
Amsterdam H3 Amsterdam H4 8-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Klein Zwitserland H2-O Kampong H2-O 1-1
Almere H2-O Amsterdam H3 4-5
Bloemendaal H2-O Rotterdam H2-O 2-1
Amsterdam H4 Cartouche H2-O 3-1
Pinoké H2-O Leonidas H2-O 3-1
Amsterdam H2-O Hurley H2-O 0-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Rotterdam H2-O Amsterdam H2-O 3-2
Cartouche H2-O Almere H2-O 3-2
Hurley H2-O Amsterdam H4 1-0
Leonidas H2-O Kampong H2-O 0-1
Bloemendaal H2-O Klein Zwitserland H2-O 1-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Kampong H2-O Amsterdam H3 1-3
Klein Zwitserland H2-O Leonidas H2-O 2-2
Pinoké H2-O Cartouche H2-O 5-5
Almere H2-O Hurley H2-O 3-1
Amsterdam H2-O Bloemendaal H2-O 0-4
Amsterdam H4 Rotterdam H2-O 0-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Kampong H2-O Amsterdam H4 4-4
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Hurley H2-O Pinoké H2-O 2-3
Amsterdam H2-O Klein Zwitserland H2-O 0-3
Rotterdam H2-O Almere H2-O 1-2
Amsterdam H3 Leonidas H2-O 1-1
Bloemendaal H2-O Amsterdam H4 5-4
Cartouche H2-O Kampong H2-O 2-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Pinoké H2-O Rotterdam H2-O 2-0
Kampong H2-O Hurley H2-O 2-2
Almere H2-O Bloemendaal H2-O 1-0
Amsterdam H4 Amsterdam H2-O 6-2
Leonidas H2-O Cartouche H2-O 2-3
Klein Zwitserland H2-O Amsterdam H3 2-2
WOENSDAG 10 NOVEMBER 2021
Amsterdam H3 Pinoké H2-O 4-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Amsterdam H4 Klein Zwitserland H2-O 1-9
Hurley H2-O Leonidas H2-O 2-0
Rotterdam H2-O Kampong H2-O 3-2
Bloemendaal H2-O Pinoké H2-O 1-3
Cartouche H2-O Amsterdam H3 3-4
Amsterdam H2-O Almere H2-O 0-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Almere H2-O Amsterdam H4 3-0
Leonidas H2-O Rotterdam H2-O 2-5
Pinoké H2-O Amsterdam H2-O 7-2
Kampong H2-O Bloemendaal H2-O 4-4
Cartouche H2-O Klein Zwitserland H2-O 3-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Rotterdam H2-O Amsterdam H3 2-3
Bloemendaal H2-O Leonidas H2-O 1-1
Klein Zwitserland H2-O Almere H2-O 2-1
Amsterdam H4 Pinoké H2-O 2-8
Hurley H2-O Cartouche H2-O 4-2
Amsterdam H2-O Kampong H2-O 0-4
ZONDAG 6 MAART 2022
Amsterdam H3 Hurley H2-O 1-2
ZONDAG 13 MAART 2022
Rotterdam H2-O Cartouche H2-O 3-3
Bloemendaal H2-O Amsterdam H3 2-1
Amsterdam H4 Kampong H2-O 5-5
Almere H2-O Pinoké H2-O 5-4
Klein Zwitserland H2-O Hurley H2-O 2-2
Amsterdam H2-O Leonidas H2-O 4-0
ZONDAG 20 MAART 2022
Leonidas H2-O Amsterdam H4 1-1
Kampong H2-O Almere H2-O 2-6
Pinoké H2-O Klein Zwitserland H2-O 2-0
Hurley H2-O Rotterdam H2-O 3-1
Cartouche H2-O Bloemendaal H2-O 1-3
ZONDAG 27 MAART 2022
Almere H2-O Leonidas H2-O 3-3
Pinoké H2-O Kampong H2-O 3-2
Amsterdam H2-O Cartouche H2-O 3-3
Amsterdam H4 Amsterdam H3 2-5
Klein Zwitserland H2-O Rotterdam H2-O 1-5
Bloemendaal H2-O Hurley H2-O 2-4
ZONDAG 3 APRIL 2022
Cartouche H2-O Amsterdam H4 3-2
Leonidas H2-O Pinoké H2-O 2-4
Rotterdam H2-O Bloemendaal H2-O 1-1
Amsterdam H3 Almere H2-O 5-1
DONDERDAG 7 APRIL 2022
Amsterdam H3 Amsterdam H2-O 7-3
ZONDAG 10 APRIL 2022
Amsterdam H2-O Rotterdam H2-O 1-1
Kampong H2-O Leonidas H2-O 1-1
Klein Zwitserland H2-O Bloemendaal H2-O 1-6
Almere H2-O Cartouche H2-O 4-1
Pinoké H2-O Amsterdam H3 2-2
Amsterdam H4 Hurley H2-O 3-2
DONDERDAG 14 APRIL 2022
Kampong H2-O Klein Zwitserland H2-O 5-1
DONDERDAG 21 APRIL 2022
Hurley H2-O Amsterdam H2-O 2-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Cartouche H2-O Pinoké H2-O 1-6
Bloemendaal H2-O Amsterdam H2-O 2-0
Hurley H2-O Almere H2-O 2-1
Amsterdam H3 Kampong H2-O 5-1
Leonidas H2-O Klein Zwitserland H2-O 1-3
Rotterdam H2-O Amsterdam H4 3-4
ZONDAG 8 MEI 2022
Almere H2-O Rotterdam H2-O 4-1
Kampong H2-O Cartouche H2-O 6-2
Amsterdam H4 Bloemendaal H2-O 3-8
Pinoké H2-O Hurley H2-O 5-0
Leonidas H2-O Amsterdam H3 3-5
Klein Zwitserland H2-O Amsterdam H2-O 1-2
ZONDAG 15 MEI 2022
Amsterdam H2-O Amsterdam H4 4-1
Amsterdam H3 Klein Zwitserland H2-O 4-2
Bloemendaal H2-O Almere H2-O 2-3
Cartouche H2-O Leonidas H2-O 4-3
Hurley H2-O Kampong H2-O 1-4
Rotterdam H2-O Pinoké H2-O 4-7
Voorwaarden & disclaimer