1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E2
13:45 Thuis MA03 hdm MA4

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
10:15 Thuis J6E04 HC De IJssel J6E1

Heren-1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bloemendaal H1 22 57 18 3 1 71 29 0
2 Pinoké H1 22 43 13 4 5 71 43 0
3 Amsterdam H1 22 42 13 3 6 60 48 0
4 HGC H1 22 41 12 5 5 58 43 0
5 Kampong H1 22 40 12 4 6 69 30 0
6 Oranje-Rood H1 22 38 11 5 6 53 39 0
7 Klein Zwitserland H1 22 31 9 4 9 52 48 0
8 Den Bosch H1 22 30 8 6 8 54 58 0
9 Rotterdam H1 22 24 6 6 10 53 54 0
10 Tilburg H1 22 11 3 2 17 31 81 0
11 SCHC H1 22 11 2 5 15 38 84 0
12 Hurley H1 22 3 0 3 19 31 84 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Bloemendaal H1 HGC H1 2-1
SCHC H1 Amsterdam H1 3-3
Hurley H1 Pinoké H1 0-8
Kampong H1 Rotterdam H1 1-0
Klein Zwitserland H1 Tilburg H1 4-3
Den Bosch H1 Oranje-Rood H1 1-1
VRIJDAG 17 SEPTEMBER 2021
Rotterdam H1 Hurley H1 4-2
HGC H1 Den Bosch H1 3-2
Pinoké H1 Bloemendaal H1 1-2
Tilburg H1 Kampong H1 0-7
Oranje-Rood H1 SCHC H1 4-1
Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 2-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Amsterdam H1 Tilburg H1 3-0
Den Bosch H1 Pinoké H1 2-7
SCHC H1 HGC H1 2-2
Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 3-5
Hurley H1 Kampong H1 1-2
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 3-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rotterdam H1 Den Bosch H1 3-4
Pinoké H1 SCHC H1 5-1
Tilburg H1 Hurley H1 4-1
Kampong H1 Bloemendaal H1 0-2
HGC H1 Klein Zwitserland H1 2-1
Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 2-4
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Oranje-Rood H1 Tilburg H1 2-1
Amsterdam H1 HGC H1 2-4
SCHC H1 Rotterdam H1 0-8
Klein Zwitserland H1 Pinoké H1 3-1
Bloemendaal H1 Hurley H1 2-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Tilburg H1 Bloemendaal H1 2-4
Hurley H1 Den Bosch H1 2-3
HGC H1 Oranje-Rood H1 1-2
Rotterdam H1 Klein Zwitserland H1 0-0
Kampong H1 SCHC H1 9-2
Pinoké H1 Amsterdam H1 3-6
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Den Bosch H1 Bloemendaal H1 3-3
HGC H1 Tilburg H1 4-1
SCHC H1 Hurley H1 3-2
Amsterdam H1 Rotterdam H1 2-0
Klein Zwitserland H1 Kampong H1 2-1
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 1-2
DONDERDAG 21 OKTOBER 2021
Tilburg H1 Den Bosch H1 2-3
Bloemendaal H1 SCHC H1 6-0
Hurley H1 Klein Zwitserland H1 1-4
Kampong H1 Amsterdam H1 8-1
Pinoké H1 HGC H1 4-4
Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 3-4
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Pinoké H1 Tilburg H1 4-2
Amsterdam H1 Hurley H1 3-1
SCHC H1 Den Bosch H1 4-4
HGC H1 Rotterdam H1 3-3
Oranje-Rood H1 Kampong H1 3-3
Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 1-3
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Den Bosch H1 Klein Zwitserland H1 2-4
Rotterdam H1 Pinoké H1 0-7
SCHC H1 Tilburg H1 2-3
Hurley H1 Oranje-Rood H1 0-2
Bloemendaal H1 Amsterdam H1 4-2
Kampong H1 HGC H1 2-0
DONDERDAG 4 NOVEMBER 2021
Den Bosch H1 Kampong H1 0-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Pinoké H1 Kampong H1 1-2
Tilburg H1 Rotterdam H1 0-5
Klein Zwitserland H1 SCHC H1 5-2
Amsterdam H1 Den Bosch H1 2-3
HGC H1 Hurley H1 3-2
Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 1-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Tilburg H1 Klein Zwitserland H1 2-2
Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 3-1
HGC H1 Bloemendaal H1 2-2
Amsterdam H1 SCHC H1 2-1
Pinoké H1 Hurley H1 3-2
Rotterdam H1 Kampong H1 2-2
ZONDAG 6 MAART 2022
Bloemendaal H1 Pinoké H1 1-2
Kampong H1 Tilburg H1 7-1
Hurley H1 Rotterdam H1 2-2
SCHC H1 Oranje-Rood H1 1-1
Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 0-1
DONDERDAG 10 MAART 2022
Den Bosch H1 HGC H1 1-3
ZONDAG 13 MAART 2022
Tilburg H1 Amsterdam H1 2-4
HGC H1 SCHC H1 1-0
Pinoké H1 Den Bosch H1 3-3
Oranje-Rood H1 Klein Zwitserland H1 4-2
Rotterdam H1 Bloemendaal H1 4-4
DONDERDAG 17 MAART 2022
Kampong H1 Hurley H1 8-0
ZONDAG 20 MAART 2022
Bloemendaal H1 Kampong H1 2-1
SCHC H1 Pinoké H1 3-4
Klein Zwitserland H1 HGC H1 2-3
Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 3-2
Den Bosch H1 Rotterdam H1 2-2
Hurley H1 Tilburg H1 2-2
ZONDAG 27 MAART 2022
Rotterdam H1 SCHC H1 4-1
Tilburg H1 Oranje-Rood H1 0-3
HGC H1 Amsterdam H1 1-3
Hurley H1 Bloemendaal H1 1-6
Kampong H1 Den Bosch H1 1-2
Pinoké H1 Klein Zwitserland H1 3-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Hurley H1 SCHC H1 3-3
Bloemendaal H1 Den Bosch H1 4-0
Rotterdam H1 Amsterdam H1 0-5
Tilburg H1 HGC H1 1-3
Pinoké H1 Oranje-Rood H1 2-1
Kampong H1 Klein Zwitserland H1 2-2
DINSDAG 5 APRIL 2022
SCHC H1 Kampong H1 2-5
DONDERDAG 7 APRIL 2022
Amsterdam H1 Pinoké H1 4-4
Oranje-Rood H1 HGC H1 3-3
Bloemendaal H1 Tilburg H1 6-0
Den Bosch H1 Hurley H1 5-2
Klein Zwitserland H1 Rotterdam H1 1-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
HGC H1 Pinoké H1 1-2
Klein Zwitserland H1 Hurley H1 3-1
SCHC H1 Bloemendaal H1 2-3
Den Bosch H1 Tilburg H1 4-2
Oranje-Rood H1 Rotterdam H1 4-1
Amsterdam H1 Kampong H1 1-0
ZONDAG 24 APRIL 2022
Kampong H1 Oranje-Rood H1 1-1
Rotterdam H1 HGC H1 1-3
Den Bosch H1 SCHC H1 6-1
Tilburg H1 Pinoké H1 0-1
Hurley H1 Amsterdam H1 1-4
Bloemendaal H1 Klein Zwitserland H1 2-1
ZONDAG 1 MEI 2022
Oranje-Rood H1 Hurley H1 3-2
Tilburg H1 SCHC H1 2-1
Pinoké H1 Rotterdam H1 3-0
Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 4-3
HGC H1 Kampong H1 4-3
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 3-6
ZONDAG 8 MEI 2022
Den Bosch H1 Amsterdam H1 0-0
SCHC H1 Klein Zwitserland H1 3-2
Bloemendaal H1 Oranje-Rood H1 2-1
Kampong H1 Pinoké H1 2-1
Hurley H1 HGC H1 2-7
Rotterdam H1 Tilburg H1 9-1
Voorwaarden & disclaimer