1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E2
13:45 Thuis MA03 hdm MA4

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
10:15 Thuis J6E04 HC De IJssel J6E1

Heren-4

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Alphen H2-O Leonidas H10 10:30
Dopie H2-O Leiden-Leidse Studs H4 16:15
HGC H3 Alecto H3 12:00
Pijnacker H2 Rotterdam H4 11:00
Schiedam H5 Ring Pass Delft H5 14:30
Victoria H5 HUDITO H5 16:15

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rotterdam H4 19 51 16 3 0 97 20 0
2 Alphen H2 19 50 16 2 1 74 25 0
3 Leonidas H10 18 35 10 5 3 70 38 0
4 Schiedam H5 18 33 10 3 5 39 24 0
5 Pijnacker H2 19 32 10 2 7 62 51 0
6 Alecto H3 19 28 9 1 9 58 63 0
7 Leiden H4 17 27 10 0 7 52 40 3
8 HUDITO H5 18 26 8 2 8 56 66 0
9 Dopie H2 19 12 3 3 13 45 59 0
10 HGC H3 19 9 2 3 14 25 71 0
11 Ring Pass Delft H5 19 8 2 2 15 27 89 0
12 Victoria H5 18 -1 1 2 15 35 94 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei HC Pijnacker H2 11:00 uit
29 mei HGC H3 16:00 thuis - Stadion
12 jun HC Schiedam H5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Alphen H2-O Dopie H2-O 3-0
Pijnacker H2 HUDITO H5 3-2
Alecto H3 Victoria H5 5-3
HGC H3 Leiden-Leidse Studs H4 2-3
Schiedam H5 Leonidas H10 3-1
Ring Pass Delft H5 Rotterdam H4 0-7
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Victoria H5 Alphen H2-O 1-3
Rotterdam H4 Alecto H3 3-1
Leiden-Leidse Studs H4 Schiedam H5 0-1
HUDITO H5 HGC H3 7-0
Dopie H2-O Pijnacker H2 2-5
Leonidas H10 Ring Pass Delft H5 4-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Ring Pass Delft H5 Leiden-Leidse Studs H4 0-2
Schiedam H5 HUDITO H5 7-1
HGC H3 Dopie H2-O 2-2
Pijnacker H2 Alphen H2-O 5-6
Rotterdam H4 Victoria H5 9-1
Alecto H3 Leonidas H10 2-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Leonidas H10 Rotterdam H4 4-4
Alphen H2-O HGC H3 5-1
Dopie H2-O Schiedam H5 1-1
HUDITO H5 Ring Pass Delft H5 3-2
Leiden-Leidse Studs H4 Alecto H3 6-0
Victoria H5 Pijnacker H2 3-5
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
HGC H3 Pijnacker H2 1-4
Ring Pass Delft H5 Dopie H2-O 1-3
Rotterdam H4 Leiden-Leidse Studs H4 6-0
Leonidas H10 Victoria H5 7-1
Alecto H3 HUDITO H5 4-2
Alphen H2-O Schiedam H5 1-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Leiden-Leidse Studs H4 Leonidas H10 3-5
HUDITO H5 Rotterdam H4 2-7
Dopie H2-O Alecto H3 3-4
Alphen H2-O Ring Pass Delft H5 5-0
Pijnacker H2 Schiedam H5 2-1
Victoria H5 HGC H3 0-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Rotterdam H4 Dopie H2-O 5-1
Leonidas H10 HUDITO H5 6-2
Leiden-Leidse Studs H4 Victoria H5 4-3
Schiedam H5 HGC H3 2-0
Ring Pass Delft H5 Pijnacker H2 0-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Alphen H2-O Rotterdam H4 2-2
Dopie H2-O Leonidas H10 2-3
HGC H3 Ring Pass Delft H5 3-3
HUDITO H5 Leiden-Leidse Studs H4 4-3
Pijnacker H2 Alecto H3 1-4
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Ring Pass Delft H5 Schiedam H5 1-4
Alecto H3 HGC H3 4-1
Rotterdam H4 Pijnacker H2 2-0
Leonidas H10 Alphen H2-O 0-2
Leiden-Leidse Studs H4 Dopie H2-O 2-1
HUDITO H5 Victoria H5 4-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Ring Pass Delft H5 Victoria H5 2-5
Pijnacker H2 Leonidas H10 4-5
Schiedam H5 Alecto H3 1-3
HGC H3 Rotterdam H4 0-5
Dopie H2-O HUDITO H5 2-3
DONDERDAG 25 NOVEMBER 2021
Alecto H3 Alphen H2-O 2-5
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Victoria H5 Dopie H2-O 0-4
Alphen H2-O HUDITO H5 4-2
Leiden-Leidse Studs H4 Pijnacker H2 8-5
Rotterdam H4 Schiedam H5 4-0
Alecto H3 Ring Pass Delft H5 3-6
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Victoria H5 Schiedam H5 1-5
Alphen H2-O Leiden-Leidse Studs H4 1-0
ZONDAG 6 MAART 2022
Leonidas H10 HGC H3 6-0
ZONDAG 13 MAART 2022
Victoria H5 Alecto H3 2-11
Rotterdam H4 Ring Pass Delft H5 9-0
Leonidas H10 Schiedam H5 1-2
Dopie H2-O Alphen H2-O 3-5
HUDITO H5 Pijnacker H2 3-2
ZONDAG 20 MAART 2022
Pijnacker H2 Dopie H2-O 2-1
HGC H3 HUDITO H5 2-4
Schiedam H5 Leiden-Leidse Studs H4 1-0
Ring Pass Delft H5 Leonidas H10 1-6
Alphen H2-O Victoria H5 3-1
Alecto H3 Rotterdam H4 0-4
ZONDAG 27 MAART 2022
Leonidas H10 Alecto H3 0-0
Victoria H5 Rotterdam H4 1-8
Leiden-Leidse Studs H4 Ring Pass Delft H5 5-2
HUDITO H5 Schiedam H5 2-1
Dopie H2-O HGC H3 3-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Alecto H3 Leiden-Leidse Studs H4 1-4
Ring Pass Delft H5 HUDITO H5 1-5
Schiedam H5 Dopie H2-O 4-3
Pijnacker H2 Victoria H5 5-5
Rotterdam H4 Leonidas H10 2-2
HGC H3 Alphen H2-O 1-9
ZONDAG 10 APRIL 2022
HUDITO H5 Alecto H3 5-6
Dopie H2-O Ring Pass Delft H5 6-0
Schiedam H5 Alphen H2-O 2-2
DINSDAG 12 APRIL 2022
Leiden-Leidse Studs H4 HGC H3 5-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Alecto H3 Dopie H2-O 5-4
Ring Pass Delft H5 Alphen H2-O 0-9
HGC H3 Victoria H5 4-0
Rotterdam H4 HUDITO H5 10-3
ZONDAG 1 MEI 2022
Schiedam H5 Pijnacker H2 1-1
Leiden-Leidse Studs H4 Rotterdam H4 2-4
DINSDAG 3 MEI 2022
Victoria H5 Leonidas H10 1-8
ZONDAG 8 MEI 2022
Victoria H5 Leiden-Leidse Studs H4 3-5
HUDITO H5 Leonidas H10 2-2
Pijnacker H2 Ring Pass Delft H5 5-0
Dopie H2-O Rotterdam H4 1-4
HGC H3 Schiedam H5 0-3
Alphen H2-O Alecto H3 4-1
DINSDAG 10 MEI 2022
Pijnacker H2 HGC H3 2-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Alecto H3 Pijnacker H2 2-6
Rotterdam H4 Alphen H2-O 2-0
Leonidas H10 Dopie H2-O 7-3
Ring Pass Delft H5 HGC H3 4-2
WOENSDAG 18 MEI 2022
Alphen H2-O Pijnacker H2 5-2
Voorwaarden & disclaimer