1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 3 thuiswedstrijd(en) en 7 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 27 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
08:20 Thuis M6E10 HC Pijnacker M6E5
08:20 Thuis J6E03 VMHC Pollux J6E1
08:30 Uit M8E04 Hockeyclub Barendrecht M8E3
08:30 Uit M8E10 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs M8E7
08:30 Uit JD03 Hockeyclub Barendrecht JD2

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

Heren-8

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Thuis Uit Aanvang
Feijenoord H2-O Barendrecht H5 16:45
Forcial H1 Leonidas H26 11:15
Krimpen H2-O Victoria H7 10:50
Leiden H10 Hoeksche Waard H2-O 12:15
Leonidas H23 Dordrecht H3 8:45
Rotterdam H8 Groen-Geel H12 12:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leiden H10 10 27 9 0 1 39 9 0
2 Dordrecht H3 10 25 8 1 1 47 18 0
3 Hoeksche Waard H2 10 21 7 0 3 39 20 0
4 Krimpen H2 10 21 6 3 1 33 13 0
5 Feijenoord H2 10 19 6 1 3 37 26 0
6 Barendrecht H5 10 16 5 1 4 34 36 0
7 Leonidas H23 10 12 4 0 6 26 34 0
8 Forcial H1 10 10 3 1 6 15 30 0
9 Leonidas H26 10 7 2 1 7 11 31 0
10 Victoria H7 9 6 3 0 6 29 29 3
11 Groen-Geel H12 10 3 0 3 7 8 28 0
12 Rotterdam H8 9 1 0 1 8 3 47 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov Groen-Geel H12 12:30 thuis - 5
2 dec HV Victoria H7 n.n.b thuis
13 mrt HC Feijenoord H2 n.n.b uit
20 mrt R.H.V. Leonidas H23 n.n.b thuis
27 mrt M.H.C. Krimpen H2 n.n.b uit
3 apr LOHC H10 n.n.b thuis
10 apr MHV Forcial H1 n.n.b uit
24 apr Hockeyclub Barendrecht H5 n.n.b thuis
8 mei R.H.V. Leonidas H26 n.n.b uit
15 mei HC De Hoeksche Waard H2 n.n.b thuis
22 mei HV Victoria H7 n.n.b uit
29 mei Dordrechtse Mixed Hockey Club H3 n.n.b thuis
12 jun Groen-Geel H12 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Rotterdam H8 Feijenoord H2-O 1-8
Victoria H7 Leiden H10 0-5
Hoeksche Waard H2-O Forcial H1 2-0
Leonidas H26 Barendrecht H5 3-4
Dordrecht H3 Krimpen H2-O 3-2
Groen-Geel H12 Leonidas H23 1-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Barendrecht H5 Hoeksche Waard H2-O 3-8
Leiden H10 Dordrecht H3 3-1
Forcial H1 Victoria H7 3-0
Krimpen H2-O Groen-Geel H12 0-0
Leonidas H23 Rotterdam H8 4-0
Feijenoord H2-O Leonidas H26 4-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rotterdam H8 Krimpen H2-O 0-6
Victoria H7 Barendrecht H5 0-3
Hoeksche Waard H2-O Leonidas H26 4-0
Leonidas H23 Feijenoord H2-O 1-3
Dordrecht H3 Forcial H1 8-1
Groen-Geel H12 Leiden H10 0-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Leonidas H26 Victoria H7 0-4
Forcial H1 Groen-Geel H12 2-0
Barendrecht H5 Dordrecht H3 4-6
Leiden H10 Rotterdam H8 6-0
Krimpen H2-O Leonidas H23 6-2
Feijenoord H2-O Hoeksche Waard H2-O 3-6
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Rotterdam H8 Forcial H1 0-0
Groen-Geel H12 Barendrecht H5 1-3
Dordrecht H3 Leonidas H26 8-0
Victoria H7 Hoeksche Waard H2-O 6-2
Krimpen H2-O Feijenoord H2-O 2-2
Leonidas H23 Leiden H10 2-3
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Hoeksche Waard H2-O Dordrecht H3 1-2
Leonidas H26 Groen-Geel H12 1-1
Barendrecht H5 Rotterdam H8 4-1
Forcial H1 Leonidas H23 4-1
Leiden H10 Krimpen H2-O 2-4
Feijenoord H2-O Victoria H7 7-4
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Rotterdam H8 Leonidas H26 0-3
Groen-Geel H12 Hoeksche Waard H2-O 1-2
Dordrecht H3 Victoria H7 3-2
Leiden H10 Feijenoord H2-O 4-1
Krimpen H2-O Forcial H1 5-1
Leonidas H23 Barendrecht H5 5-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Victoria H7 Groen-Geel H12 10-1
Hoeksche Waard H2-O Rotterdam H8 7-0
Leonidas H26 Leonidas H23 4-2
Barendrecht H5 Krimpen H2-O 2-2
Forcial H1 Leiden H10 0-4
Feijenoord H2-O Dordrecht H3 2-5
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Leiden H10 Barendrecht H5 8-1
Krimpen H2-O Leonidas H26 2-0
Leonidas H23 Hoeksche Waard H2-O 1-6
Groen-Geel H12 Dordrecht H3 2-2
Forcial H1 Feijenoord H2-O 2-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Groen-Geel H12 Feijenoord H2-O 1-3
Victoria H7 Leonidas H23 3-5
Hoeksche Waard H2-O Krimpen H2-O 1-4
Leonidas H26 Leiden H10 0-2
Barendrecht H5 Forcial H1 6-2
Dordrecht H3 Rotterdam H8 9-1
Voorwaarden & disclaimer