1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E2
13:45 Thuis MA03 hdm MA4

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
10:15 Thuis J6E04 HC De IJssel J6E1

Dames-30A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal D30A Amsterdam D30A 12:45
Gooische D30A Spandersbosch D30A 12:45
HDM D30A Kampong D30A 11:00
Kampong D30B Pinoké D30A 14:15
Klein Zwitserland D30A Cartouche D30A 11:00
Laren D30A Rotterdam D30A 12:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Gooische D30A 19 50 16 2 1 62 20 0
2 Rotterdam D30A 20 41 12 5 3 49 18 0
3 Amsterdam D30A 19 35 10 5 4 55 25 0
4 Pinoké D30A 19 31 9 4 6 41 33 0
5 Klein Zwitserland D30A 19 30 8 6 5 30 26 0
6 HDM D30A 19 29 8 5 6 21 20 0
7 Kampong D30B 20 21 5 6 9 35 46 0
8 Kampong D30A 19 20 3 11 5 21 33 0
9 Bloemendaal D30A 19 18 4 6 9 26 41 0
10 Cartouche D30A 19 17 4 5 10 25 47 0
11 Spandersbosch D30A 19 11 3 2 14 23 50 0
12 Laren D30A 19 11 2 5 12 17 46 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Larensche Mixed Hockey Club D30A 12:00 uit
12 jun hdm D30A n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Kampong D30B Laren D30A 3-1
Gooische D30A Rotterdam D30A 2-0
Cartouche D30A Kampong D30A 2-0
Klein Zwitserland D30A Pinoké D30A 2-2
Spandersbosch D30A Bloemendaal D30A 2-3
HDM D30A Amsterdam D30A 0-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Kampong D30A Spandersbosch D30A 1-1
Laren D30A HDM D30A 2-2
Rotterdam D30A Klein Zwitserland D30A 4-1
Amsterdam D30A Gooische D30A 4-3
Pinoké D30A Cartouche D30A 1-1
Bloemendaal D30A Kampong D30B 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Gooische D30A Laren D30A 5-1
Spandersbosch D30A Pinoké D30A 0-2
HDM D30A Kampong D30B 1-0
Klein Zwitserland D30A Amsterdam D30A 1-1
Kampong D30A Bloemendaal D30A 1-1
Cartouche D30A Rotterdam D30A 0-4
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Pinoké D30A Kampong D30A 5-0
Kampong D30B Gooische D30A 2-4
Laren D30A Klein Zwitserland D30A 0-1
Rotterdam D30A Spandersbosch D30A 5-0
Amsterdam D30A Cartouche D30A 11-1
Bloemendaal D30A HDM D30A 1-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Pinoké D30A Bloemendaal D30A 3-0
Klein Zwitserland D30A Kampong D30B 2-3
Spandersbosch D30A Amsterdam D30A 1-0
Kampong D30A Rotterdam D30A 1-1
Gooische D30A HDM D30A 0-0
Cartouche D30A Laren D30A 4-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Rotterdam D30A Pinoké D30A 4-0
Laren D30A Spandersbosch D30A 3-1
HDM D30A Klein Zwitserland D30A 0-1
Bloemendaal D30A Gooische D30A 1-6
Cartouche D30A Kampong D30B 2-3
WOENSDAG 27 OKTOBER 2021
Amsterdam D30A Kampong D30A 6-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Spandersbosch D30A Kampong D30B 5-3
Kampong D30A Laren D30A 0-0
Klein Zwitserland D30A Gooische D30A 0-1
Rotterdam D30A Bloemendaal D30A 6-1
Pinoké D30A Amsterdam D30A 2-1
Cartouche D30A HDM D30A 0-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Laren D30A Pinoké D30A 0-3
Gooische D30A Cartouche D30A 3-1
Amsterdam D30A Rotterdam D30A 1-1
HDM D30A Spandersbosch D30A 4-1
Bloemendaal D30A Klein Zwitserland D30A 1-1
Kampong D30B Kampong D30A 2-5
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Cartouche D30A Klein Zwitserland D30A 1-3
Spandersbosch D30A Gooische D30A 3-5
Pinoké D30A Kampong D30B 4-2
Amsterdam D30A Bloemendaal D30A 0-2
Kampong D30A HDM D30A 1-1
Rotterdam D30A Laren D30A 5-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
HDM D30A Pinoké D30A 1-1
Cartouche D30A Bloemendaal D30A 2-1
Laren D30A Amsterdam D30A 0-2
Klein Zwitserland D30A Spandersbosch D30A 2-0
Gooische D30A Kampong D30A 3-2
Kampong D30B Rotterdam D30A 1-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Bloemendaal D30A Laren D30A 4-1
Pinoké D30A Gooische D30A 1-5
Rotterdam D30A HDM D30A 1-0
Kampong D30A Klein Zwitserland D30A 1-1
Spandersbosch D30A Cartouche D30A 0-2
ZONDAG 6 MAART 2022
Kampong D30B Amsterdam D30A 0-3
ZONDAG 13 MAART 2022
Rotterdam D30A Gooische D30A 0-2
Kampong D30A Cartouche D30A 1-1
Bloemendaal D30A Spandersbosch D30A 3-1
Pinoké D30A Klein Zwitserland D30A 0-1
Amsterdam D30A HDM D30A 1-1
Laren D30A Kampong D30B 3-1
ZONDAG 20 MAART 2022
Spandersbosch D30A Kampong D30A 0-1
Klein Zwitserland D30A Rotterdam D30A 2-1
HDM D30A Laren D30A 2-0
Cartouche D30A Pinoké D30A 1-4
ZONDAG 27 MAART 2022
Amsterdam D30A Klein Zwitserland D30A 2-1
Bloemendaal D30A Kampong D30A 1-1
Rotterdam D30A Cartouche D30A 5-3
Laren D30A Gooische D30A 0-4
Pinoké D30A Spandersbosch D30A 4-0
Kampong D30B HDM D30A 2-1
ZONDAG 3 APRIL 2022
Cartouche D30A Amsterdam D30A 1-1
Klein Zwitserland D30A Laren D30A 0-0
HDM D30A Bloemendaal D30A 3-1
Gooische D30A Kampong D30B 4-1
WOENSDAG 6 APRIL 2022
Gooische D30A Amsterdam D30A 4-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Laren D30A Cartouche D30A 1-1
HDM D30A Gooische D30A 0-1
Rotterdam D30A Kampong D30A 0-0
Kampong D30B Klein Zwitserland D30A 2-2
Amsterdam D30A Spandersbosch D30A 5-2
Bloemendaal D30A Pinoké D30A 3-3
WOENSDAG 13 APRIL 2022
Kampong D30A Pinoké D30A 2-1
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Spandersbosch D30A Rotterdam D30A 0-4
Kampong D30B Bloemendaal D30A 1-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Pinoké D30A Rotterdam D30A 1-3
Klein Zwitserland D30A HDM D30A 5-0
Spandersbosch D30A Laren D30A 5-1
Kampong D30A Amsterdam D30A 1-5
Kampong D30B Cartouche D30A 4-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Laren D30A Kampong D30A 1-1
Gooische D30A Klein Zwitserland D30A 7-1
Amsterdam D30A Pinoké D30A 7-2
Kampong D30B Spandersbosch D30A 1-1
HDM D30A Cartouche D30A 1-0
Bloemendaal D30A Rotterdam D30A 0-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Kampong D30A Kampong D30B 1-1
Spandersbosch D30A HDM D30A 0-1
Pinoké D30A Laren D30A 2-0
Klein Zwitserland D30A Bloemendaal D30A 3-0
Cartouche D30A Gooische D30A 1-1
Rotterdam D30A Amsterdam D30A 1-1
WOENSDAG 18 MEI 2022
Gooische D30A Bloemendaal D30A 2-0
DONDERDAG 19 MEI 2022
Rotterdam D30A Kampong D30B 1-1
Voorwaarden & disclaimer