1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E2
13:45 Thuis MA03 hdm MA4

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
10:15 Thuis J6E04 HC De IJssel J6E1

Dames-30B

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
HCRB D30A Schiedam D30A 12:00
HUDITO D30A Berkel-Rodenrijs D30A 12:45
Leonidas D30A Zoetermeer D30A 14:15
Rotterdam D30B HDM D30C 10:30
Victoria D30B Derby D30A 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Rodenrijs D30A 17 37 12 1 4 47 18 0
2 Hoeksche Waard D30A 18 37 12 1 5 55 30 0
3 Zoetermeer D30A 17 31 10 1 6 36 34 0
4 Leonidas D30A 17 31 9 4 4 35 27 0
5 Rotterdam D30B 18 29 9 2 7 37 27 0
6 Derby D30A 17 29 9 2 6 40 31 0
7 HCRB D30A 17 25 8 1 8 44 38 0
8 HUDITO D30A 17 20 6 2 9 25 36 0
9 HDM D30C 17 18 5 3 9 35 43 0
10 Schiedam D30A 17 16 5 1 11 43 46 0
11 Victoria D30B 18 3 1 0 17 16 83 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei hdm D30C 10:30 thuis - Veld 3
29 mei H.C. Derby D30A 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Berkel-Rodenrijs D30A Schiedam D30A 4-0
HUDITO D30A HDM D30C 0-0
Rotterdam D30B Victoria D30B 3-0
Leonidas D30A Derby D30A 1-2
Zoetermeer D30A Hoeksche Waard D30A 0-7
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Schiedam D30A Zoetermeer D30A 1-2
HDM D30C Berkel-Rodenrijs D30A 1-4
Derby D30A HUDITO D30A 1-0
Victoria D30B HCRB D30A 0-5
Hoeksche Waard D30A Rotterdam D30B 3-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Zoetermeer D30A HDM D30C 2-1
Schiedam D30A Hoeksche Waard D30A 0-3
HCRB D30A Rotterdam D30B 1-4
Berkel-Rodenrijs D30A Derby D30A 3-1
Leonidas D30A Victoria D30B 6-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
HDM D30C Schiedam D30A 1-4
Victoria D30B HUDITO D30A 4-1
Hoeksche Waard D30A HCRB D30A 2-0
Derby D30A Zoetermeer D30A 3-1
Rotterdam D30B Leonidas D30A 1-0
WOENSDAG 6 OKTOBER 2021
Hoeksche Waard D30A Leonidas D30A 3-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
HCRB D30A Leonidas D30A 3-4
HUDITO D30A Rotterdam D30B 4-1
Schiedam D30A Derby D30A 3-3
HDM D30C Hoeksche Waard D30A 3-1
Berkel-Rodenrijs D30A Victoria D30B 3-0
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
HUDITO D30A HCRB D30A 0-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Victoria D30B Zoetermeer D30A 1-5
Rotterdam D30B Berkel-Rodenrijs D30A 1-1
WOENSDAG 27 OKTOBER 2021
Derby D30A HDM D30C 2-3
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Derby D30A Hoeksche Waard D30A 0-4
HUDITO D30A Leonidas D30A 3-1
Zoetermeer D30A Rotterdam D30B 0-3
Schiedam D30A Victoria D30B 7-1
Berkel-Rodenrijs D30A HCRB D30A 2-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Rotterdam D30B Schiedam D30A 1-2
Victoria D30B HDM D30C 3-7
Hoeksche Waard D30A HUDITO D30A 2-1
HCRB D30A Zoetermeer D30A 4-3
Leonidas D30A Berkel-Rodenrijs D30A 2-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
HDM D30C Rotterdam D30B 0-5
Zoetermeer D30A Leonidas D30A 2-2
Schiedam D30A HCRB D30A 3-4
Berkel-Rodenrijs D30A HUDITO D30A 3-0
Derby D30A Victoria D30B 8-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
HUDITO D30A Zoetermeer D30A 2-1
HCRB D30A HDM D30C 5-5
Berkel-Rodenrijs D30A Hoeksche Waard D30A 3-0
Rotterdam D30B Derby D30A 1-3
Leonidas D30A Schiedam D30A 4-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Hoeksche Waard D30A Victoria D30B 4-0
Derby D30A HCRB D30A 1-2
Zoetermeer D30A Berkel-Rodenrijs D30A 3-2
Schiedam D30A HUDITO D30A 3-2
HDM D30C Leonidas D30A 2-2
ZONDAG 13 MAART 2022
Derby D30A Leonidas D30A 1-2
Victoria D30B Rotterdam D30B 1-4
HDM D30C HUDITO D30A 0-2
Schiedam D30A Berkel-Rodenrijs D30A 0-3
Hoeksche Waard D30A Zoetermeer D30A 2-3
ZONDAG 20 MAART 2022
Rotterdam D30B Hoeksche Waard D30A 2-1
Zoetermeer D30A Schiedam D30A 3-2
Berkel-Rodenrijs D30A HDM D30C 4-2
HCRB D30A Victoria D30B 3-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Victoria D30B Leonidas D30A 1-2
HDM D30C Zoetermeer D30A 1-2
Derby D30A Berkel-Rodenrijs D30A 3-1
Rotterdam D30B HCRB D30A 0-5
ZONDAG 3 APRIL 2022
HUDITO D30A Victoria D30B 1-0
HCRB D30A Hoeksche Waard D30A 2-4
Leonidas D30A Rotterdam D30B 0-0
Zoetermeer D30A Derby D30A 0-1
Schiedam D30A HDM D30C 2-4
WOENSDAG 6 APRIL 2022
Hoeksche Waard D30A Schiedam D30A 4-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Rotterdam D30B HUDITO D30A 4-0
Victoria D30B Berkel-Rodenrijs D30A 1-6
Hoeksche Waard D30A HDM D30C 3-0
Derby D30A Schiedam D30A 3-0
Leonidas D30A HCRB D30A 2-1
WOENSDAG 13 APRIL 2022
Leonidas D30A Hoeksche Waard D30A 2-1
WOENSDAG 20 APRIL 2022
HDM D30C Derby D30A 1-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
Zoetermeer D30A Victoria D30B 4-0
HCRB D30A HUDITO D30A 3-0
Berkel-Rodenrijs D30A Rotterdam D30B 2-1
VRIJDAG 6 MEI 2022
HUDITO D30A Derby D30A 3-3
ZONDAG 8 MEI 2022
Rotterdam D30B Zoetermeer D30A 1-3
Victoria D30B Schiedam D30A 1-10
Hoeksche Waard D30A Derby D30A 5-3
HCRB D30A Berkel-Rodenrijs D30A 2-5
Leonidas D30A HUDITO D30A 1-2
ZONDAG 15 MEI 2022
Zoetermeer D30A HCRB D30A 2-1
Schiedam D30A Rotterdam D30B 1-3
Berkel-Rodenrijs D30A Leonidas D30A 0-1
HDM D30C Victoria D30B 4-0
HUDITO D30A Hoeksche Waard D30A 4-6
Voorwaarden & disclaimer