1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1

Heren Jong-1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 22 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
DSHC HJ2 Ring Pass Delft HJ1
Klein Zwitserland HJ1 Leonidas HJ1 12:45
Leiden-Leidse Studs HJ1 Victoria HJ2 16:30
Leiden HJ2 Cartouche HJ1 14:45
Rijswijk HJ1-O Victoria HJ1 10:45
Rotterdam HJ1 Schiedam HJ1 12:15

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rijswijk HJ1 8 22 7 1 0 36 5 0
2 Cartouche HJ1 8 18 6 0 2 29 14 0
3 Leiden HJ2 8 16 5 1 2 23 18 0
4 DSHC HJ2 8 14 4 2 2 14 15 0
5 Schiedam HJ1 7 13 4 1 2 20 12 0
6 Rotterdam HJ1 8 11 3 2 3 23 22 0
7 Leonidas HJ1 8 11 3 2 3 19 20 0
8 Victoria HJ2 8 10 3 1 4 23 18 0
9 Klein Zwitserland HJ1 8 6 2 0 6 11 27 0
10 Leiden HJ1 6 3 2 0 4 10 15 3
11 Victoria HJ1 8 3 1 0 7 11 28 0
12 Ring Pass Delft HJ1 7 3 1 0 6 10 35 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei HC Schiedam HJ1 12:15 thuis - Stadion
29 mei HV Victoria HJ2 09:00 uit
12 jun R.H.V. Leonidas HJ1 12:15 thuis - Stadion

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 13 MAART 2022
Leiden-Leidse Studs HJ1 Victoria HJ1 3-0
Victoria HJ2 DSHC HJ2 0-1
Leonidas HJ1 Leiden HJ2 2-4
Klein Zwitserland HJ1 Rotterdam HJ1 4-2
Schiedam HJ1 Rijswijk HJ1-O 1-1
Cartouche HJ1 Ring Pass Delft HJ1 4-2
ZONDAG 20 MAART 2022
Rijswijk HJ1-O Victoria HJ2 5-3
Leiden HJ2 Klein Zwitserland HJ1 2-1
Ring Pass Delft HJ1 Schiedam HJ1 1-4
DSHC HJ2 Leonidas HJ1 1-1
Victoria HJ1 Cartouche HJ1 2-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Rotterdam HJ1 Victoria HJ1 5-1
Victoria HJ2 Ring Pass Delft HJ1 11-1
Leonidas HJ1 Rijswijk HJ1-O 1-5
Klein Zwitserland HJ1 DSHC HJ2 1-3
Leiden-Leidse Studs HJ1 Leiden HJ2 2-1
Schiedam HJ1 Cartouche HJ1 1-2
ZONDAG 3 APRIL 2022
Cartouche HJ1 Victoria HJ2 1-2
Ring Pass Delft HJ1 Leonidas HJ1 1-2
Rijswijk HJ1-O Klein Zwitserland HJ1 5-0
DSHC HJ2 Leiden-Leidse Studs HJ1 3-2
Victoria HJ1 Schiedam HJ1 2-5
Leiden HJ2 Rotterdam HJ1 4-4
ZONDAG 10 APRIL 2022
Leiden HJ2 Victoria HJ1 4-2
Leiden-Leidse Studs HJ1 Rijswijk HJ1-O 0-3
Klein Zwitserland HJ1 Ring Pass Delft HJ1 0-1
Rotterdam HJ1 DSHC HJ2 1-1
Victoria HJ2 Schiedam HJ1 1-2
Leonidas HJ1 Cartouche HJ1 2-3
ZONDAG 24 APRIL 2022
Schiedam HJ1 Leonidas HJ1 2-4
Rijswijk HJ1-O Rotterdam HJ1 5-0
Cartouche HJ1 Klein Zwitserland HJ1 9-1
DSHC HJ2 Leiden HJ2 0-1
Victoria HJ1 Victoria HJ2 1-2
ZONDAG 1 MEI 2022
Rotterdam HJ1 Leiden-Leidse Studs HJ1 3-0
ZONDAG 8 MEI 2022
Leiden-Leidse Studs HJ1 Cartouche HJ1 3-5
Klein Zwitserland HJ1 Schiedam HJ1 1-5
DSHC HJ2 Victoria HJ1 5-3
Leonidas HJ1 Victoria HJ2 4-4
Leiden HJ2 Rijswijk HJ1-O 0-6
Rotterdam HJ1 Ring Pass Delft HJ1 7-3
ZONDAG 15 MEI 2022
Cartouche HJ1 Rotterdam HJ1 4-1
Victoria HJ2 Klein Zwitserland HJ1 0-3
Ring Pass Delft HJ1 Leiden HJ2 1-7
Rijswijk HJ1-O DSHC HJ2 6-0
Victoria HJ1 Leonidas HJ1 0-3
Voorwaarden & disclaimer