1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit J6E03 Berkel Rodenrijs J6E2

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
10:15 Thuis J6E04 HC De IJssel J6E1

JA05

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 21 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Derby JA2 Feijenoord JA1 13:50
Evergreen JA1 Souburgh JA1 15:45
Leonidas JA3 HUDITO JA3 15:40
Voorne JA1 Rotterdam JA5 13:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Voorne JA1 11 33 11 0 0 81 7 0
2 Evergreen JA1 12 28 9 1 2 44 26 0
3 Souburgh JA1 11 26 8 2 1 44 33 0
4 Feijenoord JA1 11 21 7 0 4 35 15 0
5 Derby JA2 12 13 4 1 7 34 44 0
6 HUDITO JA3 12 8 2 2 8 16 55 0
7 Rotterdam JA5 12 3 1 0 11 12 49 0
8 Leonidas JA3 11 2 0 2 9 12 49 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei HC Voorne JA1 13:45 uit
28 mei R.H.V. Leonidas JA3 16:00 thuis - Veld 5

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Rotterdam JA5 HUDITO JA3 1-3
Evergreen JA1 Derby JA2 4-3
Souburgh JA1 Leonidas JA3 3-2
Feijenoord JA1 Voorne JA1 0-1
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
HUDITO JA3 Souburgh JA1 2-4
Leonidas JA3 Feijenoord JA1 0-3
Voorne JA1 Evergreen JA1 8-0
Derby JA2 Rotterdam JA5 2-1
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Voorne JA1 Derby JA2 5-1
Feijenoord JA1 HUDITO JA3 3-2
Evergreen JA1 Leonidas JA3 4-0
Souburgh JA1 Rotterdam JA5 4-2
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
HUDITO JA3 Evergreen JA1 1-4
Leonidas JA3 Voorne JA1 0-14
Derby JA2 Souburgh JA1 3-4
Rotterdam JA5 Feijenoord JA1 0-6
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Evergreen JA1 Rotterdam JA5 2-0
Feijenoord JA1 Souburgh JA1 2-3
Leonidas JA3 Derby JA2 2-2
Voorne JA1 HUDITO JA3 12-0
ZATERDAG 12 MAART 2022
HUDITO JA3 Leonidas JA3 1-1
Feijenoord JA1 Derby JA2 7-1
Souburgh JA1 Evergreen JA1 3-3
Rotterdam JA5 Voorne JA1 1-10
ZATERDAG 19 MAART 2022
Evergreen JA1 Feijenoord JA1 3-2
Derby JA2 HUDITO JA3 6-1
Voorne JA1 Souburgh JA1 11-3
Leonidas JA3 Rotterdam JA5 2-3
ZATERDAG 26 MAART 2022
Leonidas JA3 Souburgh JA1 3-5
HUDITO JA3 Rotterdam JA5 2-1
Voorne JA1 Feijenoord JA1 4-2
MAANDAG 28 MAART 2022
Derby JA2 Evergreen JA1 3-6
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Feijenoord JA1 Leonidas JA3 4-0
Souburgh JA1 HUDITO JA3 3-3
Rotterdam JA5 Derby JA2 1-5
WOENSDAG 6 APRIL 2022
Evergreen JA1 HUDITO JA3 9-1
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Derby JA2 Voorne JA1 0-4
Leonidas JA3 Evergreen JA1 0-4
HUDITO JA3 Feijenoord JA1 0-3
Rotterdam JA5 Souburgh JA1 0-5
MAANDAG 11 APRIL 2022
Evergreen JA1 Voorne JA1 0-4
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Souburgh JA1 Derby JA2 7-2
Feijenoord JA1 Rotterdam JA5 3-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Rotterdam JA5 Evergreen JA1 1-5
HUDITO JA3 Voorne JA1 0-8
Derby JA2 Leonidas JA3 6-2
Voorwaarden & disclaimer