1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 3 thuiswedstrijd(en) en 7 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 27 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
08:20 Thuis M6E10 HC Pijnacker M6E5
08:20 Thuis J6E03 VMHC Pollux J6E1
08:30 Uit M8E04 Hockeyclub Barendrecht M8E3
08:30 Uit M8E10 Berkel Rodenrijs M8E7
08:30 Uit JD03 Hockeyclub Barendrecht JD2

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

Dames-30D

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Thuis Uit Aanvang
Bleiswijk D30A Cartouche D30F 10:30
Cartouche D30D Craeyenhout D30B 12:25
Forescate D30B Leiden D30C 11:00
HUDITO D30C Cartouche D30E 10:45
Victoria D30E Rotterdam D30D 10:30
Voorne D30A Leiden D30B 14:15

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Voorne D30A 10 27 9 0 1 47 7 0
2 Rotterdam D30D 10 27 9 0 1 33 9 0
3 Craeyenhout D30B 10 23 7 2 1 22 14 0
4 Cartouche D30F 10 18 6 0 4 22 14 0
5 Cartouche D30D 10 18 5 3 2 15 13 0
6 Victoria D30E 10 16 5 1 4 11 13 0
7 Bleiswijk D30A 10 10 2 4 4 14 25 0
8 HUDITO D30C 10 9 2 3 5 11 20 0
9 Leiden D30B 10 7 2 1 7 14 28 0
10 Leiden D30C 10 7 1 4 5 9 18 0
11 Forescate D30B 10 5 1 2 7 10 28 0
12 Cartouche D30E 10 3 1 0 9 5 24 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov HV Victoria D30E 10:30 uit
13 mrt HV Bleiswijk D30A n.n.b uit
20 mrt HC Voorne D30A n.n.b thuis
27 mrt Craeyenhout D30B n.n.b uit
3 apr LOHC D30B n.n.b thuis
10 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D30F n.n.b uit
24 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D30D n.n.b thuis
8 mei V.M.H.C. CARTOUCHE D30E n.n.b thuis
15 mei LOHC D30C n.n.b uit
22 mei MHC Forescate D30B n.n.b thuis
29 mei D.H.C. Hudito D30C n.n.b uit
12 jun HV Victoria D30E n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Forescate D30B Cartouche D30D 2-3
Leiden D30B Craeyenhout D30B 1-4
Cartouche D30F Voorne D30A 2-3
Leiden D30C HUDITO D30C 1-1
Cartouche D30E Victoria D30E 1-2
Rotterdam D30D Bleiswijk D30A 6-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Victoria D30E Leiden D30C 1-1
Cartouche D30D Leiden D30B 1-1
Bleiswijk D30A Cartouche D30E 1-0
Voorne D30A Rotterdam D30D 1-2
Craeyenhout D30B Cartouche D30F 2-1
Forescate D30B HUDITO D30C 0-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Cartouche D30E Voorne D30A 0-7
Leiden D30C Bleiswijk D30A 2-2
HUDITO D30C Cartouche D30D 2-2
Forescate D30B Victoria D30E 1-2
Rotterdam D30D Craeyenhout D30B 1-4
Cartouche D30F Leiden D30B 3-1
WOENSDAG 29 SEPTEMBER 2021
Cartouche D30D Cartouche D30F 2-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Voorne D30A Leiden D30C 2-1
Bleiswijk D30A Forescate D30B 1-1
Leiden D30B Rotterdam D30D 1-4
Craeyenhout D30B Cartouche D30E 2-0
Victoria D30E HUDITO D30C 1-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Leiden D30C Craeyenhout D30B 0-0
Victoria D30E Cartouche D30D 0-2
Rotterdam D30D Cartouche D30F 4-0
Cartouche D30E Leiden D30B 3-0
HUDITO D30C Bleiswijk D30A 3-1
Forescate D30B Voorne D30A 0-8
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Cartouche D30D Rotterdam D30D 1-3
Bleiswijk D30A Victoria D30E 0-1
Voorne D30A HUDITO D30C 6-1
Craeyenhout D30B Forescate D30B 3-1
Cartouche D30F Cartouche D30E 4-1
Leiden D30B Leiden D30C 2-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Cartouche D30E Rotterdam D30D 0-3
Bleiswijk D30A Cartouche D30D 1-1
Victoria D30E Voorne D30A 0-3
HUDITO D30C Craeyenhout D30B 1-2
Leiden D30C Cartouche D30F 0-2
Forescate D30B Leiden D30B 2-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Leiden D30B HUDITO D30C 1-3
Cartouche D30F Forescate D30B 5-1
Voorne D30A Bleiswijk D30A 7-1
Cartouche D30D Cartouche D30E 1-0
Craeyenhout D30B Victoria D30E 3-1
Rotterdam D30D Leiden D30C 6-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Voorne D30A Cartouche D30D 4-0
Victoria D30E Leiden D30B 3-1
Leiden D30C Cartouche D30E 3-0
Bleiswijk D30A Craeyenhout D30B 2-2
HUDITO D30C Cartouche D30F 0-4
Forescate D30B Rotterdam D30D 1-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Leiden D30C Cartouche D30D 0-2
Craeyenhout D30B Voorne D30A 0-6
Leiden D30B Bleiswijk D30A 2-4
Rotterdam D30D HUDITO D30C 2-0
Cartouche D30E Forescate D30B 0-1
Cartouche D30F Victoria D30E 1-0
Voorwaarden & disclaimer